مبلغی انتخاب کنید :

Android چیست ؟ تلفظ صحیح Android و معنی کلمه Android چیست ؟
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: Android چیست ؟ تلفظ صحیح Android و معنی کلمه Android چیست ؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    625

Android چیست ؟ تلفظ صحیح Android و معنی کلمه Android چیست ؟

به نام خدا

android نام یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس هست که توسط شرکت Android تولید شد ودر سال 2005 توسط شرکت گوگل خریداری و هنوز هم در حال توسعه است . سیستم عامل android به شدت مورد استقبال کاربران تلفن های هوشمند و همینطور شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند قرار گرفت و در حال حاضر میشه گفت رقیب اصلی و شاید اصلا تنها رقیب سیستم عامل ios شرکت اپل باشه ! پروژه اندرويد در سال 2007 به موازات معرفي اتحاديه گوشي هاي اپن سورس از طرف گوگل ، به طور جدي پيگيري شد . اين اتحاديه شامل شركت هاي نرم افزاري ، سخت افزاري و ارتباطي مثل ال جي ، سامسونگ ، موتورولا ، اچ تي سي ، انويديا … و البته گوگل بود . اولين نسخه اندرويد در اكتبر سال 2008 منتشر شد . در سال 2012 ، 500 ميليون گوشي اندرويدي در دنيا فعال بوده و هست . تقريبا به جز شركت اپل و نوکیا گرايش مابقي شركت ها به استفاده از اندرويد كاملا مشهود است .

گوشی های مبتنی بر سیستم عامل android در ایران هم خیلی طرفدار پیدا کرده و میشه با اطمینان گفت شرط اصلی بسیاری از مشتری های ایرانی برای خرید یک گوشی هوشمند ، سیستم عامل android است . اما چیزی که من بارها و بارها دیدم و واقعا در عجبم که چرا هیچکس با این مسئله هیچ مشکلی نداره ؟! بسیاری از کاربران و حتی فروشنده های گوشی های هوشمند مبتنی بر android هم تلفظ صحیح Android رو نمی دونن ! چرا ما ایرانی ها تا این حد نسبت به چیزایی که ازشون استفاده می کنیم بی تفاوت هستیم ؟ من شرکت ها ، فروشگاه ها و همینطور وب سایت های زیادی دیدم که محصولات اندرویدی رو می فروشن یا رایگان واسه دانلود گذاشتن اما متاسفانه اغلب شون تلفظ صحیح Android رو نمی دونن ! آندروید ؟!!! من توصیه میکنم هیچوقت از فروشگاهی که معنی و تلفظ صحیح محصولی که داره میفروشه رو هم نمیدونه ، خرید نکنید ! چطور میشه به کسی که حتی تلفظ صحیح محصولی که داره میفروشه رو نمیدونه، اعتماد کرد ؟ باور کنید بیش از 50 درصد این بازی ها و نرم افزار هایی که این سایت ها و فروشگاه می فروشن یا رایگان واسه دانلود میذارن ، حتی یک بار هم تست نشدن و اصلا کار نمیکنن ! به قول معروف :

خشت اول چو نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج

تلفظ صحیح کلمه Android

طبق وب سایت معتبر [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] ! در ضمن برای اون دسته از عزیزانی که میگن تلفظ بریتانیاییش آندرویده باید بگم که اینطور نیست ! آندروید رو ایرانیا از خودشون ساختن ! اگه باز هم قبول ندارید می تونید به وب سایت [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] یه سری بزنید و [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] . [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

معنی کلمه اندروید Android چیست ؟

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] :
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] : به معنی انسان
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] : یه معنی مانند ، شبیه ، مشابه
    پس Android یعنی انسان مصنوعی یا همون آدم آهنی و یا ربات انسان نما. در لغت نامه [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] کلمه Android اینطور تعریف شده :
    در جایگاه صفت : دارای ویژگی های انسان .
    در جایگاه اسم : آدم ماشینی (یا رباتی) که از مواد بیولوژیکی ساخته شده و شباهت زیادی به انسان دارد. در ضمن کلمه Humanoid نیز هم معنی کلمه Android است.

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

فیلم سینمایی Android محصول امریکا – سال 1982

Android یک [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] آمریکایی و محصول سال ۱۹۸۲ است. این فیلم به کارگردانی [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] و با بازی[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] است. این فیلم درباره دکتر Daniel و دستیارش Max 404 است که در سال 2036 در یک آزمایشگاه فضایی دارن رو یک پروژه غیر قانونی اندروید (ربات انسان نما) کار میکنند. دلم نمی خواد کامل تعریف کنم بهتره خودتون این فیلم علمی – تخیلی جذاب رو تماشا کنید.
    در آخر از شما خواننده عزیز خواهش میکنم که قبل از استفاده از هر محصولی حتما درباره ش کمی تحقیق کنید ! اینترنت شاید کاملترین مجموعه اطلاعاتی بر روی کره زمین باشه پس ازش استفاده کنید تا حداقل اگر تولید کننده نیستیم مصرف کننده های آبرومندی باشیم !