مبلغی انتخاب کنید :

[تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ گوشی G2 mini
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: [تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ گوشی G2 mini

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158

LG [تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ گوشی G2 mini

درود

تمام سوالات و مشكلات در رابطه با LG G2 mini در اين تاپيك مطرح خواهد شد .

لطفا از ايجاد تاپيک های مشابه، خودداری فرمائيد .

موضوعات مشابه:
    چون همسفر عشق شدی ؛ مرد سفر باش

هم منتظر حادثه ؛ هم فکر خطر باش

5 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

2. # ADS

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158
    درود.

سرانجام دیروز عصر، بعد از کلی تحقیقات فراوون، بین Sony SP و گوشی های هوواوی و Samsung Galaxy Grand 2 و LG G2 mini رفتم بازار موبایل اصفهان برای خرید.

هدف اولم از همون اول به خاطر تحقیقاتی که کرده بودم، G2 mini بود ولی خب یه نیم نگاهی هم به Grand 2 داشتم (در حقیقت این 2 تا انتخابای نهاییم بودند) اما هر قدر با خودم کلنجار رفتم، دیدم دیگه به هیچ وجه و اصلا طاقت سامسونگ رو بیش از این ندارم، مضاف بر اینکه به جز یه صفحه ی بزرگتر گراند 2، این G2 mini از هر نظر برام عالی تر و بهتر به نظر میومد و هستش.

اونجا گوشی جدید دیگه ی الجی یعنی L90 هم بود (مدل تک سیم کارتش که یه 50 تومنی از G2 mini ارزون تر بود) اما خب من از همون اولش با G2 mini حال میکردم و در نهایت هم بعد از کلی کار کردن باهاش، رنگ مشکیش رو که دوست داشتم، خریدم.

مغازه های دیگه ای هم بودند که کمی (یه 10 تومن) ارزون تر میدادند، اما خب دیگه از نمایندگی اصلیش با 2 سال گارانتی و به قیمت 879 هزار تومن خریدمش.

توی تجربه ی اولیه که برام خیلی خوب بوده، از دیشب تا حالا که باهاش کار کردم، بیشتر از انتخابم راضی شدم. تلاش میکنم که به مرور براتون Review های کاملی بذارم و اگر هم پرسش یا مشکلی داشتید، از این لحظه به بعد در خدمت دوستان هستم.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

3 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

4. Top | #3

عنوان کاربر
    كاربر نيمه فعال
    شماره عضويت
    2571
    می پسندم
    5,395
    سپاس از شما
    3,397 بار در 993 پست
    كشور
    Iran
    موبايل
    Samsung-I9100-Galaxy-S-II
    اپراتور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    3000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    237
    سلام آقا فرشاد .. خوشحالم از بازگشتتون
    نمیدونم جای مناسبی برای این سوال هست یانه ولی چون اسم گرند 2 رو اوردین میخواستم بدونم مزایای جی 2 مینی به گرند 2 چی هست؟
    آیا این گوشی هم دوسیم کارته ست؟
    راستش یکی از دوستام قصد خرید گرند2 رو داشت . میخوام بدونم اگه این گوشی با توجه به نیازش بهتره همینو براش بگیریم
    من زیاد با ال جی کار نکردم اما از وقتی جی 2 رو دیدم نظرم راجع بهش عوض شده..
    پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون

طول زندگی اصلا مهم نیست . زندگی عمقش مهمه !!

4 کاربر پست M E H D I عزیز را پسندیده اند .

5. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158
    نقل قول نوشته اصلی توسط M E H D I نمایش پست ها
    سلام آقا فرشاد .. خوشحالم از بازگشتتون
    نمیدونم جای مناسبی برای این سوال هست یانه ولی چون اسم گرند 2 رو اوردین میخواستم بدونم مزایای جی 2 مینی به گرند 2 چی هست؟
    آیا این گوشی هم دوسیم کارته ست؟
    راستش یکی از دوستام قصد خرید گرند2 رو داشت . میخوام بدونم اگه این گوشی با توجه به نیازش بهتره همینو براش بگیریم
    من زیاد با ال جی کار نکردم اما از وقتی جی 2 رو دیدم نظرم راجع بهش عوض شده..
    پیشاپیش ممنونم از پاسخگوییتون

سلام مهدی جان. ممنون داداش .

هم گرند 2 و هم جی 2 هر دوشون دو سیم کارته هستند.

با 2 تا از دوستام رفته بودیم، یکیشون یکی از دوستاش هم گرند 1 داشته، هی مدام میگفت از این SDOUS ها نگیر، به خدا بیخودند و ... :دی .

فارغ از شوخی، اگر جدی بگم، به نظر من مهمترین تفاوتشون به خود شخص بستگی داره، حقیقتا من خانواده میگفتند سامسونگ بگیر ولی گرند 2 به جز صفحه ی بزرگتر، چیزی نداره که من با همین 4.7 راضی هستم و انصافا این G2 mini مثل برادر بزرگترش، خیلی خوش دسته.

کلا یه سیم کارت دارم و الان هم همون یه دونه روشه (برای همین 2 سیم بودنش رو تست نکردم به شخصه، فردا میخوام برم بگم همراه اول خط قبلیم رو فعال کنه باز و دو سیم رو میندازم روش) اما همونطور که گفتم، انتخاب به شخص بستگی داره، برای من :

- دیگه از محیط تاچویز و سامسونگ خسته شده بودم، برای من تحمل کردن این محیطی که از زمان داشتن گلکسی اس ام دیدمش، دوباره روی یه گوشی جدید تجربه کردن، محال بودش.
    - حال و حوصله ی کندی های سامسونگ رو نداشتم، فکر کنم همگان از سنگین بودن تاچویز با خبر باشند (طبیعتا مشخصه فاجعه نیست ولی خب واسه من سخته تحملش).
    - همون بلایی که سامسونگ سر گلکسی اس ما آورد رو، سر گلکسی اس 2 و گلکسی اس 3 هم آورد، اونهم عدم پشتیبانی و ارائه نسخه های جدید آندروید برای این گوشی ها، اونم به واهی ترین دلایل. الان نسخه ی آندروید گرند 2 قدیمی هست و قرار بود این ماه آنروید جدید براش بیاد که انگار ارائه کیت کت براش افتاده به ماه بعد (June) و برام مشخص تر از روز بود که سامسونگی که اون بلاها رو سر پرچم دار های سالیانه اش (گلکسی اس ها) آورد، دیگه باید کیت کت بالاتر رو برای گرند 2 به طور رسمی شاهدش نباشم :دی ، ترجیح دادم که گوشی ای بگیرم که همین الانش کیت کت داره و توی ساپورت G2 و G Pro هم خوب نشون داد.

همونطور که دیدی مهدی جان، این دلایل کاملا شخصی بود، دوست داشتم از احساسم توی این انتخاب بگم نه اینکه مثل فن بوی ها بیام بگم رم این بیشتره و رم اون کمتره و این اینطوره و اون بد و ... . من دیروز گرند 2 رو میتونستم با 920 تومن گارانتی دارش رو بگیرم، تفاوقت قیمت آنچنانی با این G2 mini نداشت اما حقیقتش اینه که واسه من غیر قابل تحمل بود.

از اونا نیستم که سالی یه گوشی و بعضا چند گوشی بگیرم، برای همین همیشه روی انتخابام حساسم ودر کنار معیار هام (مثل سرعت و قیمت و ...) به احساسی که از گوشی خواهم داشت، اهمیت میدم. قبلا هم (قبل از گلکسی اس) از الجی یه گوشی رنوار داشتم و هنوزم دارمش.

یه روز شده که G2 mini رو گرفتم اما از انتخابم کاملا راضی ام، از امکاناتش، سرعتش، پخش فایل هاش و موزیک هاش، از محیطش و سرعتش و ... ؛ دقیقا همونی بود که میخواستم.

اما باید یه نکته ی خیلی خیلی مهم رو بگم، دوستت اگر تازه وارد باشه به سامسونگ، میتونه از یه صفحه نمایش بزرگتر و تجربه ی تاچویز، لذت خیلی بیشتری ببره، ولی واسه من ممکن نبود. به نظر من اگر بره و با هر 2 کار کنه، خیلی بهتر میتونه بهش کمک کنه.

ببخش که با زیاده گویی سرت رو درد آوردم عزیز، ولی خواستم تا اونجا که میشه کامل توضیح بدم داداش.

مخلصیم.

5 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

6. Top | #5

عنوان کاربر
    كاربر نيمه فعال
    شماره عضويت
    2571
    می پسندم
    5,395
    سپاس از شما
    3,397 بار در 993 پست
    كشور
    Iran
    موبايل
    Samsung-I9100-Galaxy-S-II
    اپراتور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    3000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    237
    ممنونم برادر...
    اختیار داری . دقیقا دوست داشتم همینجوری جواب بدی .. این بیشتر بدردم خورد تا مقایسه ی خشک سخت افزار و....

طول زندگی اصلا مهم نیست . زندگی عمقش مهمه !!

4 کاربر پست M E H D I عزیز را پسندیده اند .

7. Top | #6

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158
    نقل قول نوشته اصلی توسط M E H D I نمایش پست ها
    ممنونم برادر...
    اختیار داری . دقیقا دوست داشتم همینجوری جواب بدی .. این بیشتر بدردم خورد تا مقایسه ی خشک سخت افزار و....
    مخلصتیم عزیز.

=====================================

فعلا تنها جایی هستیم که برای G2 mini بخش مخصوص به خودش رو دارند، منم تلاش میکنم تا بیشتر در مورد امکاناتش و ... برای دوستان صحبت کنم تا یه مرجع خوب داشته باشیم براش.

فعلا هم چون گوشی تازه اومده، باید منتظر بمونیم تا سر و کله ی رام های کوک شده هم براش پیدا بشه که بازم توی اون مورد تلاش میکنم یه بخش جامعی داشته باشیم.

6 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

8. Top | #7

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    135444
    می پسندم
    1
    سپاس از شما : 1 بار در 1 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلامآقا فرشادآقا مبارکه گوشیه نو [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] خوب شد این تاپیکو ایجاد کردین. اولین تاپیک جی 2 مینی اینجاست. منم قصد خریدشو طی 2 ماه دیگه داشتم ولی قبلش دوست داشتم از تجربیات افرادی که اونو دارند هم بهره بگیرم که خدا رو شکر اینجا و شما رو پیدا کردم. ایشالا که دوستای دیگه هم میان وسط.من هر چی فکر کردم میبینم برای من گوشی جی 2 با مینیش تو استفاده هام هیچ فرقی نمیکنه پس چه بهتر که هزینه کمتری بکنم. البته به شرطی که سرعتش تفاوت فاحشی نکنه و اینکه گیری تو برنامه ها و وبگردیو ... نداشته باشه.ممنون میشم از سرعت اجرای برنامه ها و بازیهاش و وبگردی بگید و اینکه شما چقدر استفاده می کنید و کی شارژتون تموم میشه؟ و هر چی دیگه که میتونه جالب باشه.بازم تبریک میگم . ایشالا موفق باشید همیشه.

کاربر مقابل پست mohammad1366m عزیز را پسندیده است:

9. Top | #8

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    135444
    می پسندم
    1
    سپاس از شما : 1 بار در 1 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر