مبلغی انتخاب کنید :

رام Galaxy S II کوک شده با بیس XWMS1_4.1.2 بنام Biftor Rom V14 Stable JB توسط Biftor (آپدیت 7 آبان) - صفحه 3
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
صفحه 3 از 377 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 3767

موضوع: رام Galaxy S II کوک شده با بیس XWMS1_4.1.2 بنام Biftor Rom V14 Stable JB توسط Biftor (آپدیت 7 آبان)

1. Top | #21

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    625
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariarman نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    میخواستم بدونم چرا این کوکر عزیز تمام پچ هارو داخل رام خودشون قرار نمیدن؟
    درود بزرگوار

جسارتاً قبل از اینکه آرمین جان دلیل کار رو توضیح بدن با اجازشون من مختصر توضیحی خدمت شما و دیگر دوستان گرامی که شاید همین سوال در ذهنشون باشه عرض میکنم ,
    اکثر دولوپرها سعی میکنن رامشون سبک باشه و از ترکیب چندین نوع اسکریپت در کنار هم دوری میکنن چون نمیخوان رامشون از حالت پایدار خارج بشه به همین دلیل این دسته از دوستان بعد از اینکه رامشون رو ریلیز کردن اسکریتها و تغییرات متنوع رو در قالب پچ در اختیار عموم قرار میدن , ضمن اینکه انتخاب هرکدوم از این پچ ها سلیقه ای هست به این طریق دوستانیکه هر نوع تغییری رو که مایل باشند میتونن خودشون با نصبش به رامشون بدن.

پایدار باشید عزیزم

www.PDA-Planet.com

خاک ایرونی زبون پارسی داره ، مام پاس میداریم ، توام با مایی ؟

رفیق مثل کفش میمونه ، رفاقت مثل جاده !

خیلی سخته وسط جاده بفهمی پا برهنه ای...

پروردگارا !

كدامين ميوه ممنوعه را بچينم كه از زمين برانی ام؟!

6 کاربر پست Corleone عزیز را پسندیده اند .

2. # ADS

3. Top | #22

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    208
    می پسندم
    67
    سپاس از شما
    73 بار در 33 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلام کلید های هوم و بک رو چه جوری میشه پاک کرد اذیت می کنه حتی نظم کیبورد رو هم به هم ریخته قسمت دیال کیبورد نصف اش زیر مونده؟؟؟/
    این هوم و بک و task manager که تعبیه شده رام رو خراب کرده همه چی عالیه جز اینا میخوام حذفش کنم چه جوری ؟ کمک کنید در ضمن کلید سمت راست هوم روی گوشی رو از کار انداختید اونو چه جور فعال کنم؟؟؟

ویرایش توسط meshki_pooosh2002 : Monday 17 December 12 در ساعت 13:58

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضويت
    29
    می پسندم
    1,522
    سپاس از شما
    5,465 بار در 896 پست
    مدال ها

مدال اول مدال دوم
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    53000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    286
    بنام خدا

Welcome to Biftor™ Rom V4.7stableJB XXlSJ

اسکرین شات:

توسعه دهنده : Biftor يا Arminkhasteh

رام پایه : XXLSJ

کرنل : XXLSJ-PhilZ_3.75

مودم : XXLQ6

ویژگیهای رام :

- Deodexed شده

- Zipaligned شده

- روت شده

- استفاده از کیبورد سامسونگ

- بهینه سازی Build.prop

-تغییر در Build.prop

-حل کامل مجدد مشکل فریز شدن لاک اسکرین

-عدم وجود مشکل گیر کردن دکمه ی ادیت در مولتی ویندوز به هیچ وجه

-اضافه کردن چند رنگ دیگر به ink افکت!سبز پر رنگ طلایی ،فیروزه ای

-اضافه کردن skip song

-اضافه کردن استاتوس بار های بیشتر که میتونید از قسمت استاتوس بار دانلود و از ریکاوری فلش کنید

-اضافه کردن torch in lock screen

-اضافه کردن برنامه برای ایجاد تغییر در مولتی ویندوز که از قسمت پچ ها میتونید نصب کنید

-آپدیت برنامه ی Supers user

-آپدیت su & busybox

-آپدیت کرنل فیلز

-حذف حالت full screen dialer photo اگر این حالت رو میخواید از داخل پچ ها میتونید نصبش کنید.

-حذف نگه داشتن دکمه ی بازگشت برای بستن برنامه ها

-اضافه کردن نگه داشتن دکمه منو برای بستن برنامه های خیلی جالب شده که توی این ورژن برنامه ها سریعتر از ورژن قبلی بسته میشن

- بهبود مصرف باطری میتونم بگم بهترین مصرف باطری رو خواهد داشت

اضافه کردن استاتوس بار کاملا شیشه ای آبی+حل مشکل برایتنس بار

-حذف navigation barاگر اون رو میخواید از داخل پچ ها میتونید نصبش کنید با نصب اون نگه داشتن دکمه منو برای بستن برنامه ها دیگه کار نمیکنه

-اضافه کردن ویجیت شیشه ای اب و هوا

-اضافه کردن استاتوس بار کاملا مشکی+حل مشکل برایتنس بار

-تغییر بوت انیمیشن رام

-اضافه کردن لاک اسکرین AOSP جلی بین

-اضافه کردن استاتوس بار کاملا شیشه ای با 23 تاگل و با قابلیت تغییر تاگل ها که از داخل پچ ها میتونید نصبش کنید،با نصب اون نمیتونید گوشی رو در حالت mass stronge به کامپیوتر وصل کنیدباید از حالت mtpاستفاده کنید که اونم مشکلی نداره همینجوری گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید خودش میشناسه و....

- خیلی موارد دیگه که الان به خاطر نمیارم و موارد دیگر که داخل چنج لاگ انگلیسی میتونید ببینید...

based:XXLSJ
    Modem: XXLQ6 it's the best modem
    CSC: XXLS1
    Kernel: XXLSJ-PhilZ_3.75

add Notification panel settings for edit status bar in settings>>displayNotification panel,fixed & work corectly
    fixed multiwindows edit work corectly.
    full transpernt theme for Biftor™ rom v4.7 You can download from[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] & flash that from cwm
    removed transperent phone &full screen dialer photoYou can download transperent phone &full screen dialer photo from optional section.
    removed navigation bar,if you want Navigationbar flash [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] from cwm.
    remove back to kill
    add more ink color gold,dark green,cyan
    add AOSP lockscreen in settings>>lockscreen
    add transpernt status bar with blue icons,clock...for blue center clock status bar but no fix brightness bar You can download it from optional section.
    fix brightness bar for blue status barthanx Mirko ddd
    fix brightness bar for black status bar,You can download it from optional sectionthanx Mirko ddd
    add new bootanimation.tanx
    add hold menu to kill work corectly.
    add tochwiz luncher 5*5 .thanx sagitt.67
    add teranspernt AccuweatherWidget.thanx tamerlan2009
    add torch on lockscreen.
    add quick song skip.
    add song skip.
    add 23 toggele on status bar,full by ic_xd,You can download it from optional sectionthanx ic_xd
    add black status bar,You can download it from optional section
    [COLOR="DarkRed"]no lockscreen lag fix it againthanx Goldieking
    better battery life than V4.0,v4.6 you are testing is the best!!
    and much more things that i cant remember now

طریقه نصب رام :
    اپدیت را با انجام 2 وایپ بر روی ورژن قبلی یعنی ورژن 4.0 یا 4.6 نصب کنید اگر به مشکلاتی برخوردید!که من برنخوردم و بار ها هم تست کردم!!با استفاده از اسکرپت سوپر وایپ کنید و بعدش ورژن 4.0 رو نصب کنید بعد از اون ورژن 4.7 و بعدش ریبوت کنید!

با تشكر وي‍‍‍‍ژ از دوستان خوبم:
    با تشکر ویژه از كاميار عزيز(kamiar) و میثم عزیز(miladf) و محمد عزیز(cod3r)و تیم فونت های موبایلستان
    و دیگر دوستان عزیزم
    mythtrandyr
    phil3759
    salesale
    Aksis
    Pako777
    goddamnit
    Mirko ddd
    khavitahra
    ::indie::
    wowanbelousov
    Spannaa
    !

دانلود ها:

لینک دانلود ورژن 4 در 3 پارت
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]
    لینک دانلود دیگر که دوستان توی xda آپلود کردن
    Download Link 2 one file tanx [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]Download Link 3 one file tanx [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]
    Download Link 4one file tanx [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

لینک دانلود ورژن4.7

پچ ها

برای داشتن حالت transperent phone &full screen dialer photo این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتن حالت 23 toggles in status bar,full by ic_xda این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتن حالت fix brightness+tblack status bar with sync toggel این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتن حالتblue transpernt status bar with sync togge+center clockl این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتن استاتوس بار به سبک vk با تاگل sync این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتنnavigation bar این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتن تم کاملا شیشه ای بر روی این ورژن این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید

برای داشتن(stock secluncher2(tochwiz 5 با قابلیت روتیت و اسکرول کردن والپیر این[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را از ریکاوری فلش کنید.

برای داشتن برنامه ای برای ایجاد تغییرات راحت تر در پنجره ی مولتی ویندوز این [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را نصب کنید با تشکر از [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] عزیز که زحمت معرفی این برنامه رو کشیدن.

برای داشتن برنامه ی s-voice این برنامه را نصب کنید با تشکر از [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] عزیز که زحمت آپلود و معرفی این برنامه رو کشیدن.

برای داشتن برنامه ی داشتن کیبورد سوییپ(swype)این برنامه را نصب کنید با تشکر از [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] عزیز که زحمت آپلود و معرفی این برنامه رو کشیدن.

استاتوس بار ها

استاتوس بار هاي جديد 23 تاگلي بدونه هيچگونه باگ و مشكلي!

براي داشتن استاتوس بار غير حالت شيشه ايblack status bar به همراه تم ترك بي و 23 تاگل هاي ترك بي و دكمه هوم و پاور در داخل استاتوس بار+ساعت آبي اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را از ريكاوري فلش كنيد.

براي داشتن استاتوس بار غير حالت شيشه اي black status bar به همراه تم خاكستري و 23 تاگل خاكستري و دكمه ي هوم و پاور در داخل استاتوس بار+ساعت خاكستري اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را از ريكاوري فلش كنيد

براي داشتن استاتوس بار 100% شيشه اي به همراه تم ترك بي و 23 تاگل هاي ترك بي و دكمه هوم و پاور در داخل استاتوس بار+ساعت آبي اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را از ريكاوري فلش كنيد.

براي داشتن استاتوس بار 100% شيشه اي به همراه تم خاكستري و 23 تاگل خاكستري و دكمه ي هوم و پاور در داخل استاتوس بار+ساعت خاكستري اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را از ريكاوري فلش كنيد

براي داشتن استاتوس بار 100% شيشه اي به همراه تم خاكستري و 23 تاگل خاكستري و دكمه ي هوم و پاور در داخل استاتوس بار+ساعت سياه اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را از ريكاوري فلش كنيد

اگر تاگل هاي ديگه اي رو ميخوايد ميتونيد اين ها رو روي اين پچ ها و از ريكاوري فلش كنيد!

براي داشتن تاگل هاي بدون حالت شيشه اي خاكستري اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را بر روي استاتوس بار غيره شيشه اي 19 تاگلي يا 23 از ريكاوري فلش كنيد.

براي داشتن تاگل هاي بدون حالت شيشه اي آبي اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را بر روي استاتوس بار غيره شيشه اي 19 تاگلي يا 23 تاگلي از ريكاوري فلش كنيد.

براي داشتن تاگل هاي 100% شيشه اي خاكستري اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را بر روي استاتوس بار 100% شيشه اي 19 تاگلي يا 23 تاگلي از ريكاوري فلش كنيد.

براي داشتن تاگل هاي 100% شيشه اي آبي اين [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]را بر روي استاتوس بار 100% شيشه اي 19 تاگلي يا 23 تاگلي از ريكاوري فلش كنيد.

دوستان ميتونيد همهي استاتوس بار هايي كه ساختم رو از [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] لينك دانلود كنيد

و همينطور ميتونيد تمام كار هاي من رو از [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]لينك دانلود كنيد!

آپدیت:

آپدیت اسکریپت سوپر وایپ که برای رام های جلی بین بهینه شده توسط خودم

دوستان برای غیر فعال کردن navigation bar با روت اکسپلورر این فایل build.prob رو از داخل پوشه ی با تکست ادیتور باز کنید و پاراگراف اخر رو کلا پاک کنید! و save کنید بعدش ریبوت!

برای اطلاعات دیگر و کاملتر این [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] را مشاهده نمایید!
    کپی برداری با ذکر نام Biftor و منبع اصلی pda-plant، m o b i l e s t a n بلا مانع است

موفق باشيد.

ویرایش توسط Biftor : Monday 31 December 12 در ساعت 00:04

7 کاربر پست Biftor عزیز را پسندیده اند .

5. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضويت
    29
    می پسندم
    1,522
    سپاس از شما
    5,465 بار در 896 پست
    مدال ها

مدال اول مدال دوم
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    53000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshki_pooosh2002 نمایش پست ها
    سلام کلید های هوم و بک رو چه جوری میشه پاک کرد اذیت می کنه حتی نظم کیبورد رو هم به هم ریخته قسمت دیال کیبورد نصف اش زیر مونده؟؟؟/
    این هوم و بک و task manager که تعبیه شده رام رو خراب کرده همه چی عالیه جز اینا میخوام حذفش کنم چه جوری ؟ کمک کنید در ضمن کلید سمت راست هوم روی گوشی رو از کار انداختید اونو چه جور فعال کنم؟؟؟
    سلام
    ببخشید بابت تاخیرم!
    دوسته من شما اول بگید که از کدوم ورژن از رام استفاده میکنید؟
    اون کلید هایی که میگید اسمش نویگیشن بار هست که فقط توی ورژن 3.5 و 4 هستش و همه جا هم گفتم که چطوری اگر نخواستیدش پاکش کنید!

دوستان برای غیر فعال کردن navigation bar با روت اکسپلورر این فایل build.prob رو از داخل پوشه ی با تکست ادیتور باز کنید و پاراگراف اخر رو کلا پاک کنید! و save کنید بعدش ریبوت!

و در مورد کار نکردن کلید های دیگه این مشکل به هیچ عنوان وجود نداره یعنی علتی هم برای وجود داشتنش نیست! احتمالا مشکل از نصب شما بوده!
    بهتون پیشنهاد میدم اول با اون اسکریپتی که خودم گذاشتم فول وایپ کنید بعدش ورژن 4 رو نصب کنید و بعد از ورژن 4.7 رو که الان گذاشتم نصب کنید.

موفق باشید!

4 کاربر پست Biftor عزیز را پسندیده اند .

6. Top | #25

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    208
    می پسندم
    67
    سپاس از شما
    73 بار در 33 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arminkhasteh نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بابت تاخیرم!
    دوسته من شما اول بگید که از کدوم ورژن از رام استفاده میکنید؟
    اون کلید هایی که میگید اسمش نویگیشن بار هست که فقط توی ورژن 3.5 و 4 هستش و همه جا هم گفتم که چطوری اگر نخواستیدش پاکش کنید!

و در مورد کار نکردن کلید های دیگه این مشکل به هیچ عنوان وجود نداره یعنی علتی هم برای وجود داشتنش نیست! احتمالا مشکل از نصب شما بوده!
    بهتون پیشنهاد میدم اول با اون اسکریپتی که خودم گذاشتم فول وایپ کنید بعدش ورژن 4 رو نصب کنید و بعد از ورژن 4.7 رو که الان گذاشتم نصب کنید.

موفق باشید!
    سلام مرسی از پاسخگوییتون ...
    اول اینکه از ورژن 4.6 استفاده می کنم ... دوم اینکه اون کلیدها هستن .... سوم اینکه دکمه سمت راست هوم توی صفحه اصلی که بخوای مثلا walpaper انتخاب کنی کار نمی کنه

2 کاربر پست meshki_pooosh2002 عزیز را پسندیده اند .

7. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضويت
    29
    می پسندم
    1,522
    سپاس از شما
    5,465 بار در 896 پست
    مدال ها

مدال اول مدال دوم
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    53000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    286
    سلام مرسی از پاسخگوییتون ...
    اول اینکه از ورژن 4.6 استفاده می کنم ... دوم اینکه اون کلیدها هستن .... سوم اینکه دکمه سمت راست هوم توی صفحه اصلی که بخوای مثلا walpaper انتخاب کنی کار نمی کنه
    سلام
    عزیز به هیچ وجه همچین مشکلی نیست و وجود نداره توی ورژن 4.6 و 4.7 اصلا نویگیشن بار وجود نداره به صورت پچ دادمش که اگه کسی خواست نصبش کنه!
    اون دکمه هم مثل ساعت کار میکنه اصلا ربط و علتی وجود نداره که اون دکمه کار نکنه!
    اونجوری که گفتم یه دفه نصب کنید همه این مشکلاتتون حل میشه هیچ مشکلی وجود نداره دوسته من!

موفق باشید

8. Top | #27

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    652
    می پسندم
    27
    سپاس از شما
    18 بار در 9 پست
    كشور
    Iran
    موبايل
    Samsung-I9100-Galaxy-S-II
    موبايل
    Samsung-GalaxyNote
    اپراتور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Corleone نمایش پست ها
    درود بزرگوار

جسارتاً قبل از اینکه آرمین جان دلیل کار رو توضیح بدن با اجازشون من مختصر توضیحی خدمت شما و دیگر دوستان گرامی که شاید همین سوال در ذهنشون باشه عرض میکنم ,
    اکثر دولوپرها سعی میکنن رامشون سبک باشه و از ترکیب چندین نوع اسکریپت در کنار هم دوری میکنن چون نمیخوان رامشون از حالت پایدار خارج بشه به همین دلیل این دسته از دوستان بعد از اینکه رامشون رو ریلیز کردن اسکریتها و تغییرات متنوع رو در قالب پچ در اختیار عموم قرار میدن , ضمن اینکه انتخاب هرکدوم از این پچ ها سلیقه ای هست به این طریق دوستانیکه هر نوع تغییری رو که مایل باشند میتونن خودشون با نصبش به رامشون بدن.

پایدار باشید عزیزم
    ممنون از پاسختون.
    یک سوال دیگه داشتم.
    این امکانش هست تمام پچ هارو از داخل فایل زیپ خودشون خارج کنیم و همه رو داخل فایل زیپ رام بریزیم بعدش رامو بنصبیم؟

2 کاربر پست ariarman عزیز را پسندیده اند .

9. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضويت
    29
    می پسندم
    1,522
    سپاس از شما
    5,465 بار در 896 پست
    مدال ها

مدال اول مدال دوم
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    53000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    286
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariarman نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    یک سوال دیگه داشتم.
    این امکانش هست تمام پچ هارو از داخل فایل زیپ خودشون خارج کنیم و همه رو داخل فایل زیپ رام بریزیم بعدش رامو بنصبیم؟
    سلام
    میشه ولی بهتره این کار رو نکنقد هر پچق رو که خواستید از ریکاوری فلش کنید و بعد ریبوت کنید شاید اونجوری مشکلی پیش بیاد من تست نکردم موفق باشید.

10. Top | #29

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    208
    می پسندم
    67
    سپاس از شما
    73 بار در 33 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arminkhasteh نمایش پست ها
    سلام
    عزیز به هیچ وجه همچین مشکلی نیست و وجود نداره توی ورژن 4.6 و 4.7 اصلا نویگیشن بار وجود نداره به صورت پچ دادمش که اگه کسی خواست نصبش کنه!
    اون دکمه هم مثل ساعت کار میکنه اصلا ربط و علتی وجود نداره که اون دکمه کار نکنه!
    اونجوری که گفتم یه دفه نصب کنید همه این مشکلاتتون حل میشه هیچ مشکلی وجود نداره دوسته من!

موفق باشید
    مرسی دوست من 4.7 رو زدم این رام خیلی خوبه خیلی.... دستت درد نکنه اگه donate داشتید بگید دوست دارم واسه جبران ذره ای از زحماتتون تقدیم کنم ممنون

3 کاربر پست meshki_pooosh2002 عزیز را پسندیده اند .

11. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر متخصص
    شماره عضويت
    29
    می پسندم
    1,522
    سپاس از شما
    5,465 بار در 896 پست
    مدال ها

مدال اول مدال دوم
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    53000 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    286
    مرسی دوست من 4.7 رو زدم این رام خیلی خوبه خیلی.... دستت درد نکنه اگه donate داشتید بگید دوست دارم واسه جبران ذره ای از زحماتتون تقدیم کنم ممنون
    ممنون شما لطف دارید ممنون نیازی نیست عزیز
    بازم ممنون.

2 کاربر پست Biftor عزیز را پسندیده اند .

صفحه 3 از 377 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها