مبلغی انتخاب کنید :

[كرنل] كرنل گلكسي اس2 بنام GALAXIAN
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: [كرنل] كرنل گلكسي اس2 بنام GALAXIAN

1. Top | #1

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    624

[كرنل] كرنل گلكسي اس2 بنام GALAXIAN

بنام خدا

GALAXIAN [4.0.4] [CWM 6.0.1.4] Auto Root

Features

• Based on latest official Samsung sources
    • Unbelievable multitasking performance
    • Battery friendly
    • Bluetooth, Camera preview and video playback is working on 4.0.4 without any other fixes
    • Non touch ClockWorkMod Recovery v6.0.1.4
    • 844MB RAM memory
    • BLN
    • Unique boot progressbar
    • Pegasusq cpu governor by default
    • Hard brick bug fixed in mshci.c driver
    • Adjusted colors and sharpness
    • Read A Head parameter increased to 512KB
    • Improved I/O read/write performance (VR I/O Scheduler)
    • Optimized compilation flags
    • Custom bootanimations support
    • MAX8997 LEDs support (you can use Galaxy Note Torch widget - only in Galaxian)
    • Build date instead of version number
    • Many minor tweaks

طریقه نصب كرنل :

نسخه tar از محیط دانلودینگ و توسط برنامه odin نصب میشود و نسخه CWM از ریکاوری مود

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

دريافت از آپلود سنتر انجمن تخصصي سياره پي دي اِي
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Corleone : Tuesday 13 November 12 در ساعت 12:41

www.PDA-Planet.com

خاک ایرونی زبون پارسی داره ، مام پاس میداریم ، توام با مایی ؟

رفیق مثل کفش میمونه ، رفاقت مثل جاده !

خیلی سخته وسط جاده بفهمی پا برهنه ای...

پروردگارا !

كدامين ميوه ممنوعه را بچينم كه از زمين برانی ام؟!

3 کاربر پست Corleone عزیز را پسندیده اند .

2. # ADS

3. Top | #2

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    699
    می پسندم
    256
    سپاس از شما
    210 بار در 97 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    149
    استاد گرامی در سطر 5 توضیحات کرنل نوشته شده که تاچ ریکاوری نداره در صورتی که شما در توضیحات کرنل قید کردید داره فکر کنم اشتباه شده باشه چون من هم نصبش کردم ولی محیط ریکاوری علاوه بر این که تاچ نیست حتی دکمه هوم هم در انتخاب گزینه ها کار نمیکن و بایستی از دکمه پاور استفاده کرد!
    دو تا سوال هم از حضورتون داشتم که نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اگه نبود قبلش از حضورتون عذر می خوام. اول ا ینکه که من هر چی کرنل تا به حال نصب کردم از سری سیاه تا دوریمانکس وقتی دفترچه کنتاکت گوشی را باز می کردم کمی با تاءخیر باز میشد ولی وقتی این کرنل را نصب کردم دیگه این مشکل را ندارم !علت چی میتونه باشه یعنی کرنل های سیاه یا دوریمانکس مشکل دارن؟!در ضمن دفترچه کنتکت گوشی هم انگلیسی هست و فارسی نیست که بگیم شاید با فونت فارسی اینطوری میشه.
    دوم اینکه وقتی این کرنل و بعضی وقت ها کرنل های سری دوریمانکس را که نصب میکنم وقتی گزینه CWM که روی گوشیم نصبه و ورژنش 3.15 هست باز میکنم پیغامی ظاهر میشه مبنی بر اینکه این ورژن CWM بایستی با CF ROOT 5 یا بالاتر استفاده بشه .اگه بخوام بدون نصب CF ROOT این مشکل بر طرف بشه باید چکار کنم؟آیا CWM هست که جدا نصب بشه و دیگه در اون کرنل ها این پیغام ظاهر نشه؟البته در کرنل های سیاه این مشکل را ندارم.

3 کاربر پست simaran عزیز را پسندیده اند .

4. Top | #3

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    624
    نقل قول نوشته اصلی توسط simaran نمایش پست ها
    استاد گرامی در سطر 5 توضیحات کرنل نوشته شده که تاچ ریکاوری نداره در صورتی که شما در توضیحات کرنل قید کردید داره فکر کنم اشتباه شده باشه چون من هم نصبش کردم ولی محیط ریکاوری علاوه بر این که تاچ نیست حتی دکمه هوم هم در انتخاب گزینه ها کار نمیکن و بایستی از دکمه پاور استفاده کرد!
    دو تا سوال هم از حضورتون داشتم که نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اگه نبود قبلش از حضورتون عذر می خوام. اول ا ینکه که من هر چی کرنل تا به حال نصب کردم از سری سیاه تا دوریمانکس وقتی دفترچه کنتاکت گوشی را باز می کردم کمی با تاءخیر باز میشد ولی وقتی این کرنل را نصب کردم دیگه این مشکل را ندارم !علت چی میتونه باشه یعنی کرنل های سیاه یا دوریمانکس مشکل دارن؟!در ضمن دفترچه کنتکت گوشی هم انگلیسی هست و فارسی نیست که بگیم شاید با فونت فارسی اینطوری میشه.
    دوم اینکه وقتی این کرنل و بعضی وقت ها کرنل های سری دوریمانکس را که نصب میکنم وقتی گزینه CWM که روی گوشیم نصبه و ورژنش 3.15 هست باز میکنم پیغامی ظاهر میشه مبنی بر اینکه این ورژن CWM بایستی با CF ROOT 5 یا بالاتر استفاده بشه .اگه بخوام بدون نصب CF ROOT این مشکل بر طرف بشه باید چکار کنم؟آیا CWM هست که جدا نصب بشه و دیگه در اون کرنل ها این پیغام ظاهر نشه؟البته در کرنل های سیاه این مشکل را ندارم.
    درود بر شما

فرمايش شما متين هست عزيزم ، اين توضيحات بصورت تعريف كلي از سازنده و كار كرنل بود كه در پست اول استفاده شده و چون به تغييرات كرنل دقت نكرده بودم اين بود كه توضيحات رو از پست اول نيز تكرار كرده بودم اما با اشاره بجاي شما اطاعت امر شد و پست ويرايش و توضيحات حذف شد

در مورد سوال اولتون من خودم با كرنل سياه يا دوريمن لگي در كانتكت نداشتم اما بندرت داخل xda در تاپيكهاشون بعضي كاربرها بهش اشاره داشتن كه راه حل پيشنهادي هم اين بوده كه گفتن قبل از نصب كرنل يكبار توسط اسكريپت Kernel Cleaning كل كرنل رو حذف سپس كرنل رو نصب كنيد ،
    به همين منظور شما هم يكبار به اين طريق عمل كنين شايد مشكل لگ برطرف بشه حالا اينكه اين كرنل رو نصب ميكنين و اين مشكل درش نيست هم ميتونه بدليل اين باشه كه زمان نصب خودش اسكريپتي رو جهت Cleaning داخلش داره

در مورد سوال دومتون هم يكبار به مانند پاسخ قبل اسكريپت Kernel Cleaning رو نصب كنين سپس كرنلتون رو نصب كنين مشكل CWM هم مرتفع ميشه

www.PDA-Planet.com

خاک ایرونی زبون پارسی داره ، مام پاس میداریم ، توام با مایی ؟

رفیق مثل کفش میمونه ، رفاقت مثل جاده !

خیلی سخته وسط جاده بفهمی پا برهنه ای...

پروردگارا !

كدامين ميوه ممنوعه را بچينم كه از زمين برانی ام؟!

3 کاربر پست Corleone عزیز را پسندیده اند .

5. Top | #4

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    699
    می پسندم
    256
    سپاس از شما
    210 بار در 97 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    149
    استاد گرامی ممنون از پاسختون.ولی من همیشه قبل از نصب هر کرنلی از اسکریپت پاک کننده کرنل استفاده میکنم ولی باز این مشکلات را داشتم.خب چند بار دیگه نیز این کار را تست کردم نشد.البته تازه کرنل جدید سیاه ورژن 5.0.1 را نصب کردم ببینم این در چه وضعیتیه.در مورد مشکل CWM هم یکبار دیگه با CF_ROOT 5.6 مختص بیس رامم دوباره گوشی را مجدد روت کردم و سپس اسکریپت و کرنل سیاه را نصب کردم حالا گوشی درست شد.فکر میکنم برای روت گوشیم مشکلی پیش آمده بود که اینطوری شده بود!

3 کاربر پست simaran عزیز را پسندیده اند .

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها