مبلغی انتخاب کنید :

سوال در مورد خرید دانگل (راهنمایی کنید)
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: سوال در مورد خرید دانگل (راهنمایی کنید)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    146409
    می پسندم
    9
    سپاس از شما
    33 بار در 17 پست
    كشور
    Iran
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0

Question سوال در مورد خرید دانگل (راهنمایی کنید)

سلام خدمت همه دوستان گل شرمنده اگر پست جای مناسبی مطرح نکردم سوال در مورد خرید دانگل با فیمت مناسب داشتم
    والا من از طلاعات سخت افزاری اطلاعاتی ندارم که کدام مدل خوب هست به کار من میاد ممنون میشم راهنمایی کنید که دانگل خوب بخرم
    دانگل میخوام که بتونم باهاش این کار ها رو انجام یدم
    1.دانگلی که خودش وظیفه ی هات اسپات رو بر عهده میگیره
    2.اکسس پوینتی که بتونم به پرینتر وصل کنم تا مطالب تبلت یا گوشی و بصورت Wireless چاپ کنم
    3.مناسب برای انواع تلویزیون
    ببینید مثال بزنم من میخوام فیلم های تو گوشی خودم رو بدون کابل به تلوزیون نمایش بدم برای این کار باید از برنامه AllCast_Premium استفاده کنم خوب؟
    من مودم وای مکس موبینت دارم درست؟ حالم چطوری باید فیلم های تو گوشی رو به تلوزیون بخش کنم میدونید چکار میکنم؟
    میرم تو تنضیمات تلوزیون(وای فای) تلوزیون رو روشن میکنم و به مود وای مکس خودم متصل میکنم الان نلوزیون من هم اینرنت دست رسی داره میتونم پیج باز کنم هم متصل به مودم هست؟ از طریف وای فای حالا میام موبایل خودم رو به همون وای فای موبینت متصل میکنم و با برنامه AllCast_Premium میتونم فیلم ها رو روی تلوزیون نمایش بدم
    میخوام دانگل بیرم که همیشه همرام باشه که بتونم هم اینترنت رو شر کنم که افراد کنارم استفاده کنن هم بتونم به پرینتر متصل کنمش هم بتونم به تلوزیون متصل کنمش که فیلم ها رو ببینم
    وظیفه ی هات اسپات رو بر عهده میگیره
    والا نه مدلی میشناسم نه جنسی نه چیزی ممنون میشم راهنمایی کنید کدام دانگل رو بخرم که به کارم باید اطلاعاتی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید
    توسایت دی جی کالا بودم 2تا دانگل رو دیدم ببینید شما هم اما قیمت (یکی) شون 100 هست گرونه بببنید شما هم ایا ارزش داره کدام بگیرم که به کارم باید
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

اگز این 2مدل هیچ کدام به نظر شما خوب نیستن ممنون میشم مدل خوبی بهم معرفی کنید که کارایی که بالا گفتم انجام بده برام ممنون میشم راهنما یی کنید خیلی واجب هست برام