مبلغی انتخاب کنید :

برنامه فوق العاده برای افزایش چشم گیر صدا (ViPER4Android_FX)
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: برنامه فوق العاده برای افزایش چشم گیر صدا (ViPER4Android_FX)

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    706
    می پسندم
    53
    سپاس از شما
    84 بار در 28 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    145

Sound برنامه فوق العاده برای افزایش چشم گیر صدا (ViPER4Android_FX)

با عرض سلام و خسته نباشید

دوستان من از یکی از رام هام یک برنامه ای مشاهده کردم که اسمش ViPER4Android_FX که نمیدونستم چیه آخر سر فهمیدم صدای آهنگ رو بیش از حد تو هدفون میبره بالا و علاوه بر اون زنگ گوشی که خودم گذاشتم در حد 3 برابر میشه گفت برد بالا.متاسفانه اکثر گوشی هایی که سامسونگ میده بیرون شما هم شاهد هستین که با هدفون آهنگ گوش میدیم خیلی صداش ضعیف میاد ولی این برنامه مشکل رو حل میکنه اونم بیش از حد که مطمینا از این برنامه راضی میشین.خلاصه بریم اصل مطلب:

اسکرین شات

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

امکانات ویژه برنامه

★ NEW Speaker Optimization ★
    First effect for speakers. Try it yourself.

★ Android 4.3 Support ★
    ViPER4Android supports Android 2.3 Ginger bread, 4.0 Ice Cream Sandwich and 4.1 upto 4.3 Jelly bean firmwares.

★ Channel Pan ★
    Controls left/right channel output. Its not very useful unless your headphone is imbalance or faulty one side. It will be a cure for you.

★ Differential Surround / Haas Effect ★
    This is an old feature which ViPER520 had removed from FX in early days.
    But after many users requesting it, ViPER520 bring it back to FX

★ ViPER Fidelity Control ★
    ★ ViPER Bass ★
    With different bass modes, you can have greater bass experience than before!
    ★ ViPER Clarity ★
    With the latest Clarity mode selection, you can balance up heavy bass with high clarity audio that you can never imagine before!

★ Headphone Surround+ (VHS+) ★
    With this VHS+, V4A made its way to achieve great surround technologies for Android.

★ Auditory System Protection (Cure Tech+) ★
    With normal audio system, listening for more than three hours will feel fatigue, dizzy, tinnitus, irritated and other symptoms.
    This is a normal reaction, heavy bass and high volume could cause permanent damage to the human auditory system, but other phenomena can restore through resting.
    Viper as a listening experience professional will not ignore this problem. Therefore put a lot of effort to study how to make a "Healing" sound technology, just a small success. But thinking on how to let users experience it.

★ Convolver ★
    When an Impulse Response Sample(IRS) is loaded, V4A will process the sound to show the same characteristics of the loaded sample. Through Convolution, samples with effects such as equalizer, surround, reverberation, tube etc can be loaded.
    Download and extract IRS files to <storage>/ViPER4Android/Kernel/<paste files here>

★ FX Compatible Mode (Only in 4.x) ★
    Compatible Mode supports large variety of music players and the players' own EQ/sound effects (system-provided/third party)
    Therefore, you don't have to select V4A in Sound Settings > Music Effects, choose anything other than V4A. Just run V4A app and the effects will be working with anything else.

آموزش نصب برنامه

دوستان این آموزش رو خودم میزارم ولی در حد آموزش ساده هستش که جواب گرفتم دیگه شرمنده که نمیتونم فراگیر آموزش بدم اینم به حساب این بزارین که زبان انگلیسیم ضعیف هستش

اولین قدم برنامه رو دانلود کرده و اکسترکت میکنیم
    داخل پوشه 2 تا فایل هستش که فایل (ViPER4Android_4.x_2313) رو داخل sd card کپی میکنیم و از گوشی نصبش میکنیم
    واقعیتش اون یکی فایل رو نمیدونم برای چیه اگه شما میدونین لطفا اطلاع بدین ممنون
    بعد نصب برنامه رو باز میکنیم یه پیغامی میاد که الان متنش یادم نیست از شما میخواد که درایور برنامه رو نصب کنید که باید گزینه yes رو بزنید اگه no بزنین برنامه کار نمیکند
    بعد نصب درایور 3 گزینه میاد من خودم گزینه ی (super audio quality) زدم و بعدش یه متنی میاد که درایور نصب شد و از شما میخواد گوشی رو ریبوت کنید (حتما توصیه میشه 1 بار ریبوت کنید)
    بعد ریبوت برنامه رو اجرا کرده تیکهای که تو عکس گذاشتم بالا (تنظیمات برنامه خودم هستش) اونارو بزارین
    حتما گزینه ی select effect strength رو بزارین Extreme و گزینه ی max gain رو بزارین 10x
    تا اینجا اگه مراحل رو انجام بدین شاهد این میشین که چقدر صدای آهنگ زیاد شده (با هدفون)گزینه های زیادی هستش از جمله بیس و... که باید سلیقه ی خودتون باشه

یکی دیگه از ویژگیهای این برنامه اینکه من یه آهنگی که دوست داشتم گذاشته بودم واسه زنگ گوشیم صدای آهنگ گوشیمو هم چند برابر زیاد کرده

رو اکثر گوشیها تست کردم جواب داده

این برنامه تا جایی که امتحان کردم واسه آندروید 4 هستش واسه رامهای 2.3 جواب نمیده تا جایی که خودم تست کردم اگه تو 2.3 شما تست کردین جواب گرفتین اطلاع بدین متن رو درست کنم ممنون

لینک دانلود

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

4 کاربر پست salar blackdevil عزیز را پسندیده اند .

2. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها