مبلغی انتخاب کنید :

اختصاصی: S Voice v4.0 پورت شده از Galaxy sIII ، با تلفن خود صحبت کنید
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اختصاصی: S Voice v4.0 پورت شده از Galaxy sIII ، با تلفن خود صحبت کنید

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158

اختصاصی: S Voice v4.0 پورت شده از Galaxy sIII ، با تلفن خود صحبت کنید

درود.

S Voice v4.0

آندروید 4 و بالاتر

حتما روز معرفی Galaxy S 3 رو به خاطر دارید. جایی که یکی از جذابیت های کهکشان جدید، ویژگی S Voice و صحبت با تلفن همراه بود، چیزی که پیشتر در Siri آیفون دیده بودیم و سامسونگ این قابلیت رو طبیعیتی تر نمودن تلفن های همراه نامید.

شاید اگر این قابلیت برای شما جذاب بوده و یا حداقل مایل به امتحان کردن آن روی تلفن های همراه آندرویدی خود هستید ، کافی است تا با این پست اختصاصی انجمن تخصصی سیاره پی دی ای همراه شوید.

ویژگی ها :

S Voice تنها یک فرمان بر صوتی نیست، بلکه کارهای بسیار دیگری رو میتونید با اون انجام بدید، همانند :

* جستجو
    * تماس با مخاطبین
    * پخش آهنگ
    * فراخواندن برنامه ها
    * نوشتن یادداشت
    * مسیریابی
    * اعلام ساعت
    * اعلام وضعیت آب و هوا
    * و ...

چند نکته مهم :

تلاش کردم توی این مدتی که خودم روی گوشیم نصب کرده بودمش ، بتونم مشکلاتش رو پیدا کنم که دوستان گل دیگه با اون ها روبرو نباشند :

1- این برنامه برای اینکه کار کنه ، نیاز به دسترسی به اینترنت داره.
    2- برای اجرا شدن برنامه و روبرو نبودن با فورس کلوزهای متوالی، توصیه میشه که این برنامه روی رام های ICS 4.0.4 نصب بشه. ( تست شده روی گلکسی نکسوس ، HTC ONE X ، گلکسی اس و ... که همگی رام آیس کریم 4.0.4 داشتند.)
    3- اگر بخواید پیام راه اندازی اش رو از " Hi Galaxy " تغییر بدید ، دیگه برنامه کار نمیده ، پس بیخیال این تغییر بشید.
    4- اگر جایی با کار ندادن و یا فورس کلوز روبرو شدید ، تنها کافیه که برنامه رو Clear Data و مجددا اجرا کنید.

اینا مشکلاتی بود که احتمال بود داشته باشید و هم خواستم قبل از نصب بدونید که دیگه بیهوده دانلودی نداشته باشید و هم در حین کار بدونید چطور میشه برطرفشون کرد.

حالا یه چند تا اسکرین شات از این برنامه روی گوشی خودم میذارم که ببینید :

شیوه ی نصب :

S Voice رو در 3 بخش (پارت) برای دوستان گل انجمن تخصصی سیاره پی دی ای در آپلود سنتر، آپلود کردم. بعد از دانلود و Extract ، فایل apk را نصب کنید. اگر برنامه نصب نشد، آن را با روت اکسپلورر در مسیر data/app کپی کنید و سپس گوشی خودتون رو ریبوت کنید.

نکته مهم : در صورتی که برنامه را نصب نمودید و به اینترنت متصل بودید، اما ارور Network error رو دریافت میکردید، برای حل این مشکل از آموزش پست 2 استفاده کنید.

تذکر: گذرواژه فایل های فشرده ضمیمه شده [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] می باشد.

بخش 1 :
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

بخش 2 :

بخش 3 :

این مطلب توسط اینجانب و صرفا برای انجمن تخصصی سیاره پی دی ای نوشته شده است. هرگونه کپی برداری از این مطلب تنها و تنها با ذکر نام انجمن تخصصی سیاره پی دی ای مجاز می باشد.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

موضوعات مشابه:
    چون همسفر عشق شدی ؛ مرد سفر باش

هم منتظر حادثه ؛ هم فکر خطر باش

4 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

2. # ADS

3. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158
    درود.

اگر شما هم بعد از نصب S Voice بر روی دستگاه خودتون، با وجود متصل بودن به اینترنت، مدام ارور Network error رو دریافت میکنید، برای حل این مشکل، با این پست اختصاصی انجمن تخصصی سیاره پی دی ای همراه باشید.

راه چاره در این هست که ما باید نام گوشی خودمون رو به گلکسی 3 تغییر بدیم تا بتونیم از برنامه استفاده کنیم. برای این منظور:

اول از همه باید گوشی شما روت شده باشه و فایل منیجر خودتون رو در حالت Mount R/W قرار بدید.

تذکر: کلیه ی کارهایی که میگم رو دقیقا همه اش رو انجام بدید و کاملا مطابق با آموزش پیش برید.

ابتدا برنامه رو حتما Clear Data کنید و بعدش پاک نمایید. سپس با فایل منیجر به مسیر ریشه ( / ) و سپس به system برید و فایل build.prop رو به عنوان یک فایل متنی باز کرده و تغییرش رو انتخاب کنید :

تغییری که باید ایجاد بشه اینه که:
    --> هر جایی که مدل گوشی شما ذکر شده باید به GT-I9300 تغییر نام داده بشه ، من تغییراتی که در گوشی خودم دادم رو براتون در عکس زیر با کادر آبی رنگ مشخص کردم که میتونید ببینید :

سپس تغییرات رو ذخیره کنید و گوشی خودتون رو حتما یکبار ریبوت کنید.
    حالا برنامه رو مجددا نصب کنید و ازش لذت ببرید.

اینم یک اسکرین شات از گوشی خودم که همونطور که میبینید، بعد از تغییرات ذکر شده، برنامه داره به خوبی کار میده :

هرگونه کپی برداری از این مطلب تنها و تنها با ذکر نام انجمن تخصصی سیاره پی دی ای مجاز می باشد.

3 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158
    درود.

امروز برای دوستان گل انجمن تخصصی سیاره پی دی ای ، 2 تا اسکرین شات دیگه که خودم از نرم افزار S Voice گرفتم رو قرار میدم :

3 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

5. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    158
    درود.

شاید شما هم جزء کسانی باشید که با توجه به مشکلاتی که در برنامه های دیگر پیش می آید ، تمایل چندانی به تغییر دادن فایل build.prop نداشته باشید اما از جمله طرفداران و دوست داران تجربه S Voice هستید.

امروز در انجمن تخصصی سیاره پی دی ای ؛ با یک پست ویژه در خدمت همه شما عزیزان هستم.

فایل نصبی ضمیمه شده در این پست ، بر روی گوشی آندرویدی شما بدون هیچ گونه دست کاری در فایل های سیستمی و بی هیچ مشکلی کار خواهد کرد. برای تجربه کردن S Voice تنها کافی است که آن را نصب نمایید.

فایل با موفقیت روی گلکسی اس و چند گوشی امتحان شد و احتمالا با گوشی های دیگه مشکلی نخواهد داشت. این هم چندتا اسکرین شات از گوشی خودم :

برنامه رو در 3 بخش (پارت) برای دوستان گل انجمن تخصصی سیاره پی دی ای در آپلود سنتر، آپلود کردم. بعد از دانلود و Extract ، فایل apk را نصب کنید.

بخش 1 :

بخش 2 :

بخش 3 :

تذکر: گذرواژه فایل های فشرده ضمیمه شده [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] می باشد.

* هر گونه کپی برداری از این موضوع، تنها با ذکر نام انجمن تخصصی PDA-Planet مجاز میباشد. [ © تمامی حقوق محفوظ است © ]

کاربر مقابل پست Unique Son عزیز را پسندیده است:

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها