مبلغی انتخاب کنید :

سوال در مورد خدید تبلت ممنون میشم کمک کنید - صفحه 3
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

موضوع: سوال در مورد خدید تبلت ممنون میشم کمک کنید

1. Top | #21

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    146409
    می پسندم
    9
    سپاس از شما
    33 بار در 17 پست
    كشور
    Iran
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط SH°^°KIB نمایش پست ها
    درود مهدی عزیز
    ای بابا تو که هنو نخریدی

اینجا رو ببین
    کد:
    http://www.mobile.ir/tablets/specifications-37241-samsung-galaxy-note-10.1-2014-edition.aspx

تو قسمت مشخصات عمومی :
    خط سوم | نوشته:

• شبکه 4GLTE 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 - SM-P605

SM-P605

من مقایسه کردم با این:
    کد:
    http://www.digikala.com/Product/DKP-21076/Samsung-Galaxy-Note-10-1-2014-Edition-LTE/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%D9%8A-%D9%86%D8%AA-10-1

یکی بود | خودتم مقایسه کن
    درست پیداش کردی ♥

سلام بر نامه دوست گل داداش کلم اگر یادت باشه میخواستم تبلت بخرم اما هرجا گشتم پیدا نکردم
    بندرعباس قشم زیر پا گزاشتم اما نبود این مدل p605
    مدل 601 بود اما 605 نه تو هرسایتی میگشتم پیدا نمیکردم زنگ میزدم پشتی بانی میگفتم مدل605 میخوام میگفتم چون فروش داره نداریم....
    اخر پیدا کردم مدل 605 خدا رو شکر میخوام انلاین بخرمش قیمت و امکانتش نگاه کن من سخت افزاری سر در نمیارم داداش نگاه کن خودشه
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

lte
    4g
    داره؟ تو قسمت

نگاه کن نداره تو مشخصات lte 4g ننوشته که
    نگاه بنداز اگر خودشه و همون چیزی که من میخوام تو پست های قبل گزاشتم همونه تا انلاین بخرمش؟
    من ما همیشه یه شما زحمت میدیم داداش کلم مطالب قبل رو بخون متوجه میشه جریان چی هست اخر موفق شدم 605 پیدا کنم تو سایت والا هرجا میگشتم نبود ببین
    خودش هست؟
    یعنی مدل شاخی هست دیکه بخرمش؟ چون واقعا به تبلت نیاز دارم راستی من سخت افزاری خوب نیست این گرافیکش خوبه میشه بازی باهش کرد؟ بازی های گرافیک بالا
    شنیده بودم این مدل های 2تا پردارنده دارن 8/4 این کدام هست بجه ها میگفتن 4 هسته ای بهتر از 8 هسته ای هست این مدل که سایت دارم 4 هست یا 8؟

خب این بین دو تا از مدل ها که دقیقا یکی هستن نوشتید ...در کل galaxy note 10.1 2014 edition از بقیه بهتره . اولا که رزولیشن بالاتری داره که واسه تبلت خیلی مهمه. دوما قدرت پردازشی بیشتری داره. سوما دوربینش هم مناسب تره و چهارما از لحاظ ساپورت نرم افزاری چون نسخه عمومی تر و پرفروش تری هست وجدیدتر هم هست بهتر ساپورت میشه از نظر ریلیز رام و ... و ساپورت دولوپرها . این هم خودش دو نسخه داره، یکی 4g داره یعنی lte هست که پردازندش اسنپدراگون هست مال شرکت کوالکام، اون یکی پردازندش مال خود شرکت سامسونگه که اگزینوس هست با چیپ مالی.
    جواب یکی از بچه های سایت
    جریان این پردارنده ها چی هست گه گفته؟ کدام بهتره من سخت افزاری نمیدونم والا شما که اطلاعات دارین کدام بهتره و نگاه سایت که دادم بکن ببین پردارنده این که تو مشخصایت نوشته؟ چی هست 4هسته یا 8 ایا خوبه یا نه؟
    راستی به نظر شما رنگ مشکی قشنگه برای این مدل یا سفید ؟ و 16 حافظه یا 32
    این مدل حافظه داخلی پ16 داره یا 32 همون لینک که دادم نگاه کن؟ من متوجه نشدم
    زنگ بزنم پشتی بانی بگم حافظه داخلی چند داره اره؟
    راستی جریان گارانتی ها چی هست رو گارانتی قیمت فرق داره؟ جریان چی هست؟ اطلاع دارین

کاربر مقابل پست mehdi2092 عزیز را پسندیده است:

2. # ADS

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها