مبلغی انتخاب کنید :

[آموزش] بهینه سازی و بهبود عمر باتری
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: [آموزش] بهینه سازی و بهبود عمر باتری

1. Top | #1

عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته
    شماره عضويت
    322
    می پسندم
    140
    سپاس از شما
    1,042 بار در 252 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    159

[آموزش] بهینه سازی و بهبود عمر باتری

درود.

شاید شما هم از جمله دوستان گل Galaxy S دار باشید که یا از مصرف باتری راضی نیستید و یا دوست دارید که کارایی باتری گوشیتون بسیار بیشتر و کامل تر و بهتر باشه.
    برای این منظور ، من چند راهکار رو که خودم امتحان کردم و میشه گفت واقعا 100 درصد مفید و کارآمد هستند رو خدمت شما دوستان گل انجمن تخصصی سیاره پی دی ای معرفی می کنم.

* این راهکار ها هم بر روی رام های جینجر برد و هم بر روی رام های آیس کریم قابل اجرا هستند.

1- اولین نکته ی مهم در مصرف باتری ، انتخاب رام مناسب هست. یک سری از رام ها واقعا مشکل باتری خوری دارند و در مقابل رام های دیگه ای که از نظر مصرف باتری بسیار عالی هستند.

2- نکته دوم، استفاده از برنامه Battery Calibration برای کالیبره کردن باتری شما هست. این مورد به خصوص برای دوستانی که زیاد رام عوض می کنند ، اهمیت بیشتری داره.

اما نکات مهم بعدی

3- یکی از نکات بسیار مهم ، انتخاب Band گوشی هست. برای این منظور، کد زیر رو در قسمت Phone وارد کنید :
    کد:
    *#*#197328640#*#*
    سپس مسیر زیر رو برای انتخاب Band برید :

DEBUG SCREEN -> PHONE CONTROL -> PHONE CONTROL -> BAND SELECTION -> GSM BAND -> GSM 900

4- نکته ی مهم دیگه خاموش کردن HSPA هست. برای این منظور، کد زیر رو در قسمت Phone وارد کنید :
    کد:
    *#*#197328640#*#*
    سپس مسیر زیر رو برای خاموش کردن HSPA برید :

(DEBUG SCREEN -> PHONE CONTROL -> NAS CONTROL -> RRC(HSPA)CONTROL -> CHANGE HSPA REVISION -> RELEASE R99(HSPA OFF

5- نکته مهم بعدی به صفحه نمایش بر میگرده. در این قسمت گزینه های Automatic brightness و Power saving mode رو حتما تیک بزنید و Screen timeout رو بر روی 30 ثانیه تنظیم نمایید.

6- نکته مهم دیگه هم مربوط به تنظیمات همگام سازی هست که تیک مربوط به قسمت های Auto-sync و Background data رو حتما بردارید.

7- نکته آخر هم مربوط به برنامه ها هست. همیشه مراقب برنامه هایی که به طور خودکار به اینترنت وصل میشند و یا ... باشید و همچنین با استفاده از Task Manager برنامه های باز رو ببندید و Ram رو هم خالی نمایید.

امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره و راضی باشند. تمامی این کارهایی که گفتم رو خودم همیشه در رام ها انجام میدم و میشه گفت در مصرف باتری واقعا بسیار موثر و کارآمد هستند.

*** هر گونه کپی برداری از این موضوع، تنها با ذکر نام انجمن تخصصی PDA-Planet مجاز میباشد. [ © تمامی حقوق محفوظ است © ]

شاد و پیروز و سربلند باشید.

چون همسفر عشق شدی ؛ مرد سفر باش

هم منتظر حادثه ؛ هم فکر خطر باش

7 کاربر پست Unique Son عزیز را پسندیده اند .

2. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها