مبلغی انتخاب کنید :

دسترسی به کتابخانه های اینترنتی Kobo 5.0.11329
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: دسترسی به کتابخانه های اینترنتی Kobo 5.0.11329

1. Top | #1

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    624

دسترسی به کتابخانه های اینترنتی Kobo 5.0.11329

Kobo 5.0.11329

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

به نظرم برای جماعت اهل مطالعه زندگی هر روز شیرین‌تر می‌شود. ظهور کتاب‌خوان‌هایی مثل آمازون کیندل و نوک تجربه متفاوتی را در مطالعه برای مردم به‌وجود آورد و اپل هم با نرم‌افزار iBooks حس ورق زدن کتاب‌های کاغذی را بیشتر به واقعیت نزدیک کرد. برای من هنوز خواندن کتاب‌های در زمینه ادبیات (کتاب‌های غیر کاری) به شکل سنتی جذابیت دارد اما بیش از نود درصد از کتاب‌های تخصصی را بصورت الکترونیک مطالعه می‌کنم. تاکنون انتخاب من برای مطالعه کتاب‌خوان نوک بود و بعد که رسید به iPad طبیعی بود که از iBooks استفاده کنم. اما آشنایی با یک برنامه با‌عنوان Kobo لذت مطالعه را برایم بیشتر کرد.

Kobo چیست؟
    Kobo یک برنامه مولتی پلتفرم (آندروید و آی او اس) است که به‌مانند کیندل و نوک به شما امکان دسترسی به کتابخانه موضوعی را می‌دهد. یعنی شما می‌توانید از طریق سایت Kobo کتاب یا مجله بخرید و با استفاده از نرم‌افزار آن روی تبلت یا موبایل به مطالعه بپردازید. همچنین Kobo خود دستگاه کتاب‌خوان مخصوص به خود را هم عرضه می‌کند که از تکنولوژی eInk بهره می‌برد. طبیعتا تعداد عناوین کتاب‌های موجود در Kobo با Amazon قابل مقایسه نیست، اما این ابزار قابلیت‌های جالبی دارد که تجربه جدیدی در کتاب‌خوانی به شما می‌دهد. ضمن این‌که شما می‌توانید کتاب‌های خود را در فرمت ePub و PDF به Kobo منتقل کنید. برای مطالعه روی چنین برنام‌هایی استفاده از فرمت ePub همیشه بهتر است چراکه بسیاری از قابلیت‌های این نرم‌افزارها که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنم روی فایل‌های با فرمت ePub فعال می‌شود. برای تبدیل کتاب‌ها از PDF به ePub می‌توانید از ابزار Calibre استفاده کنید.

چه چیزی Kobo را متمایز از دیگر برنامه‌های کتاب‌خوانی می‌کند؟
    همیشه آرزو داشتم وقتی کتابی را می‌خوانم، بتوانم بخشی از متن کتاب که برایم جذاب است را مارک کنم و آن را توییت کنم با به پروفایل فیسبوک بفرستم. با Kobo من به این آرزو رسیدم. شما می‌توانید بخشی از متن کتابی که مطالعه می‌کند را انتخاب کنید و مستقیما آن را توییت کنید یا از طریق فیسبوک با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در واقع Kobo یک ابزار کتاب‌خوانی سوشیال است. شما می‌توانید از طریق این برنامه دوستان خود را که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند ببینید (با اتصال به پروفایل فیسبوک)، کتاب‌خانه آنها را مشاهده کنید و ببینید که در حال مطالعه چه کتابی هستند.

یکی دیگر از قابلیت‌های بسیار جالب Kobo نمایش میزان مطالعه شما بر حسب ساعت و میزان پیشرفت شما برحسب صفحه بصورت نمودار و گراف است. شما می‌توانید ببینید که متوسط مطالعه‌تان در روز چه میزان بوده و حسی از پیشرفت در مطالعه به‌دست بیاورید.

Kobo به شما امکاناتی از قبیل های‌لایت کردن متن کتاب و گذاشتن یادداشت را هم به‌مانند دیگر ابزارها می‌دهد. حتی می‌توانید معنی کلمات را هم جستجو کنید که علاوه بر دیکشنری داخلی نتایج جستجوی معنی کلمه مورد نظر را از ویکی‌پدیا و گوگل هم نشان می‌دهد.

نکته جالب توجه در مورد Kobo این است که شما با پیشرفت در مطالعه و انجام فعالیت‌های مختلف روی کتاب، مثلا های‌لایت کردن، یادداشت نوشتن، پایان یک کتاب یا شروع یک کتاب جدید، مطالعه در زمان‌های خاصی از روز به شما جایزه می‌دهد و به اصطلاح Badgeهای موجود در این برنامه را باز می‌کنید.

www.PDA-Planet.com

خاک ایرونی زبون پارسی داره ، مام پاس میداریم ، توام با مایی ؟

رفیق مثل کفش میمونه ، رفاقت مثل جاده !

خیلی سخته وسط جاده بفهمی پا برهنه ای...

پروردگارا !

كدامين ميوه ممنوعه را بچينم كه از زمين برانی ام؟!

2. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها