مبلغی انتخاب کنید :

تشکر از سایت پی دی ای
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تشکر از سایت پی دی ای

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    143150
    می پسندم
    13
    سپاس از شما
    28 بار در 15 پست
    كشور
    Iran
    موبايل
    Apple-iPhone-4s-Black
    موبايل
    Eten-M600
    اپراتور
    Iran
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0

تشکر از سایت پی دی ای

تشکر از سایت پی دی ای
    با سلام خدمت تمام سیاره ی ها

بنده تعمیر کار موبایل هستم

هم نرم افزار هم سخت افزار

کارم هم بد نیست و به دوستانی توی تعمیرات کمک میکنم

من برای یاد گیری کوک رام و ویرایش به این سایت اومدم
    و از استاد [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] کلی
    [COLOR=#000000] درس یاد گرفتم چون از لحاظ کوک رام صفر هستم خیلی راهنماییم کردن

توی تعمیرات توی چند تا سایت مدیر هستم و به کاربران کمک میکنم

برخی از دوستان منو محکوم کردن و گفتن که :
    [QUOTE=[/COLOR][فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ];39424]

من مخالف پاسخ گویی به این کاربر هستم
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

همچنین فک کنم دیگران هم چیزی از شما [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] یاد نگرفته باشن!!! و دیگه دلیلی برای مکالمه با شما وجود نداره.
    شما اینجا فعالیت کنید بهتر هست
    و

یا

شکیبا جان ممنوع برای اطلاع رسانی.

وضعیت ما اینجوریه ها :(

تا حالا از سایت شما یا هر سایت ایرانی دیگه مثل خیلی ها مطلب کپی پیست نکردم
    پس خطایی از من من سر نزده

گفتید کسی از من چیزی یاد نگرفته
    اما من راه حل ویرایش سیتینگ مدیا تک رو گذاشتم اما یکی از دوستانتون توی پیام خصوصی اینجوی گفتند
    (تصویر پیام خصوصی رو گذاشتم)

پس چطور توی خصوصی میگید مطلب رو بردارید......

من از شما یاد گرفتم و مدیون شما هستم اما قضاوت عجولانه شما واقعا نارحت کنند است

اگه اسم دیگر سایتها رو هم بخواید بهتون میدم که دارم فعالیت میکنم اما کپی کاری و دزدی مث خیلیا انجام ندادم

شما توی کوک استاد هستید و من تعمیرات (البته من شاگردی بیش نیستم)

من کل مطالبم (همون سوالاتم)رو از این سایت بر میدارم و دیگه از سایت شما نه مطالب نه اطلاعاتش استفاده نمیکنم همش برای خودتون باشه

سایت های زیادی هستن که برای اموزش های جدیدتر بشه استفاده کرد مث xda

اما واقعا متاسفم بخاطر قضاوت یک طرفه

باز هم تشکر میکنم از اقای
    [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] بابت اموزشهاشون که واقعا سازنده بود

موفق باشید

ویرایش توسط ehsanz : Monday 16 March 15 در ساعت 01:36

کاربر مقابل پست ehsanz عزیز را پسندیده است:

2. # ADS

3. Top | #2

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    625
    درود

احسان جان من تاپيك شما رو بدليل مديريتتون در سايت هاي ديگه قفل نكردم عزيز چون فعاليت و كار هر كسي به خودش مربوط هست مگر اينكه كپي برداري از مطالبمون انجام بشه كه خوب متوجه بشيم كاربر رو بن ميكنيم. بنابراين بحث قفل كردن اون تاپيك بخاطر فعاليت در سايت ديگه و عدم فعاليت در اين سايت نبوده و نيست. اينكه دوستانمون اينجا خيلي چيزها ياد ميگيرن و خروجي كارشون رو در سايت هايي غير از اينجا معرفي ميكنن به وجدان خودشون واگذار ميكنيم چيزي كه براي ما مهم هست اينه كه اين دانش رو براي نخستين بار در بين تمام سايت هاي پارسي زبان بصورت كاملا حرفه اي و از پايه پابليك كرديم تا به همه ياد بديم با به اشتراك گذاري چيزي از ما كم نميشه بلكه باعث رشد خودمون خواهد بود.
    تاپيك شما بخاطر حساسيتي كه بين مديران بوجود آمده بود قفل شد چون دوست نداشتم تنشي بين شما و كادر بوجود بياد. البته بصورت پيام خصوصي نيز ميخواستم دليل رو ارسال كنم اما بدليل مشغله كاري پايان سال فرصت نشد و فراموش كردم.

گرچه همين الان مرتكب تخلف در انجمن شدين و قانونا ميتنوم بخاطر ويرايش و حذف تماميه ارسالاتتون نام كاربري و ip شما رو بن كنم اما چنين كاري انجام نميدم بخاطر اينكه با اين طرز نگرش مسلما پيشرفتي نميكنين و در همين سطح باقي ميمونين. دليل پيشرفت نكردن ما ايراني ها در زمينه علم و دانش هم به نوعي چنين نگرش ها و برخوردها هست البته ما ميتونستيم مانند تمام سايت هاي ايراني ويرايش پست رو ببنديم اما براي تك تك كاربرانمون ارزش قائل شديم كه خوب متاسفانه مشخص شد كه نگرش ها و ظرفيت ها متفاوت هست.

عزيزم اين رو بدونيد تك تك نفراتي كه در سياره پي دي اي عضو ميشن در اصل عضوي از اين خانواده خواهند بود حال اگر كسي كمكي ميكنه و چيزي رو كه بلد هست و يا در اختيار داره با ديگران به اشتراك بزاره (چه در بخش ويژه چه در بخش هاي عمومي) قدردان خواهيم بود چون اون فرد با انجام اينكار يك گام رو به جلو برداشته و خودش بيشتر از اونچيزي كه آموزش ميده ياد ميگيره ، اگر هم كسي اقدام به كپي برداري و استفاده صرف شخصي ميكنه مطمئن باشيد كه چيزي از ما كم نميكنه چون ارزش هر فرد يا تيم به دانش و فكرش هست نه به مطالب و نوشته ها، كمااينكه ما يكسري آموزش ها رو بدليل كپي برداري هاي دوستان بطور كل حذف كرديم در صورتيكه ميتونست در اختيار همه باشه و باعث كسب درآمدشون بشه اما خوب نوع رفتار و برخورد بعضي دوستان مانع از ادامه شد و به همين اموزش هاي فعلي بسنده كرديم.

نكته اخر دوست عزيز در مورد آموزش به ديگران چه اينجا چه هر جاي ديگه به حرف كسي توجه نكنين و اين باور رو داشته باشيد كه آموزش به ديگران راه پيشرفت خودتون هست مثال بارزش كشورهاي خارجي و يا همبن سايت XDA كه ميشناسيد روز نخست فعاليتشون، بزرگترين دولوپرشون، مبتدي بيش نبود اما هر كدوم كارهاشون و دانششون رو به قدري به اشتراك گذاشتن تا به اين پيشرفت رسيدن و نامشون معروف شد.

اميدوارم سال رو با كدورت و دلخوري به پايان نرسونيم.

پايدار باشيد.

www.PDA-Planet.com

خاک ایرونی زبون پارسی داره ، مام پاس میداریم ، توام با مایی ؟

رفیق مثل کفش میمونه ، رفاقت مثل جاده !

خیلی سخته وسط جاده بفهمی پا برهنه ای...

پروردگارا !

كدامين ميوه ممنوعه را بچينم كه از زمين برانی ام؟!

8 کاربر پست Corleone عزیز را پسندیده اند .

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها