مبلغی انتخاب کنید :

Amestris Theme Blue Edit By SAMAN For V-JWI 7.3
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: Amestris Theme Blue Edit By SAMAN For V-JWI 7.3

1. Top | #1

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    21
    می پسندم
    27
    سپاس از شما
    78 بار در 33 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0

Amestris Theme Blue Edit By SAMAN For V-JWI 7.3

سلام به همه دوستان. اینم تم آبی واسه ورژن jw1 7.3 که قولش رو بهتون دادم. فقط امیدوارم که خوشتون بیاد و بپسندید، بیشتر از همه هم امیدوارم که جواد جان دوست داشته باشه. خوب بریم سر اصل مطلب: باید قبل از هر صحبتی بگم که واقعا از داداش گلم ساسان مزارعی و دوست خیلی خوبم محمدجواد نظری، کمال تشکر و قدردانی رو دارم، چون واقعا خیلی به من در ساختن این تم کمک کردند. دوستان گلم، فایلهایی که واسه دانلود گذاشتم، به ترتیب شماره هستش. لطفا همه رو به ترتیب شماره از طریق ریکاوری نصب کنید. اگه قبلش وایپها رو انجام بدید عالی تر هم میشه. راستی این تم واسه ورژن Nowipe و فکر نمیکنم روی ورژن های دیگه جواب بده. باید بگم که خیلی تغییرات تو ظاهر و گرافیک رام به وجود آوردم، که فکر کنم نظر همه رو بگیره. من که خودم خیلی با این تم حال میکنم. امیدوارم دوستان هم با من هم عقیده باشن و خوششون بیاد. همچنین باید علاوه بر جواد جان، که از رام آبیش تو این رام زیاد استفاده کردم، از Lirik0 که از تم خوبشون یعنی Galaxyblue و همچنین تم دیگه ای بنام AndroSky_Legend که کار گروه X-FUSION هستش هم تشکر کنم. راستس من فونت رام رو هم تغییر دادم و یه فونت دیگه هم واسه دانلود واسه فونت انگلیسی گذاشتم که خیلی با رام سازگار و از هر لحاظ عالی که در اسکرین شات میبینید.راستی اون Notification اس ام اس های نخونده رو که در عکس میبینید هم به رنگ آبی کردم، که دیگه حسش نبود یه بار دیگه عکس رو ادیت کنم. در آخر هم از مدیر محترم خواهش میکنم در صورت صلاحدید این پست رو هم به پست اول، انتقال بدند.با تشکر و به امید موفقیت روزافزون شما...

اسکرین شات :

[فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

اگه که موفق به دیدن اسکرین شات نشدید، این هم آدرس لینک اسکرین شات:

خوب. اینا هم فایلهای مورد نیاز واسه نصب تم آبی به ترتیب شماره واسه نصب و به همراه فونت زیبا و دانلود همگی از سایت پرشین گیگ :

1-

2-

3-

4-

5-

اینم لینک فونت:

اینم دو تا کد واسه تغییر دادن رنگ ساعت و ... به رنگ آبی رام که من خودم اولی رو پیشنهاد میکنم:

ff00aeff
    ff0582ef

و در آخر اینم سایت دانلود برنامه گوگل سرچ مشکی متناسب با تم و همچنین فایل تغییر رنگ اسکن کردن مدیا به رنگ آبی که باید بعد از خارج کردن از حالت فشرده، در قسمت System/app بعد از پاک کردن فایل مشابه، کپی بشه و بعدشم گوشیتونو یه ریسیت کنید که بهتره.

سلامت و شاد و موفق باشید ...