آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍46 موضوع

انجمن: بخش توسعه و رام ها

در این بخش جدیدترین و به روزترین رامهای رسمی و کاستوم (ایرانی و اروپایی) معرفی میشوند.

  1. تاپيك هاي انجمن
  2.   موضوعات مهم  

  3. موضوع مهم شود مهم: مرجع | رامهای رسمی انتشار داده شده برای Galaxy S I9000

    شروع شده توسط  M_Javad_Nazari, Wednesday 16 May 12 23:22
    3 صفحه ها
    1 2 3
    android, cd, center, class, color, date, download, droid, file, galaxy, galaxy s, http, jpjvc, modem, pda, table, مرجع, zip, رامهای, رسمی
    • پاسخ: 25
    • نمایش ها: 7,223
    Saturday 06 September 14, 13:34 برو به آخرین پست
  4.   موضوعات عادی  

  5. تاپیک های انجمن
    • پاسخ: 502
    • نمایش ها: 41,294
    Tuesday 07 April 15, 10:48 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 836
    Tuesday 07 October 14, 18:22 برو به آخرین پست
  1. Linux [ریکاوری] ریکاوری philz-touch برای Galaxy S i9000

    شروع شده توسط  shakibamoshiri, Monday 25 August 14 11:35
    center, color, file, galaxy, galaxy s, http, pda, philz, planet, png, touch, فلش, فایل, ریکاوری, ریکاوری galaxy s i9000،ریکاوری گلکسی اس،recovery galaxy s i9000
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,100
    Monday 25 August 14, 11:35 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 3,784
    Saturday 02 August 14, 07:31 برو به آخرین پست
  2. رام Galaxy S کوک شده با بیس XWJW8 بنام Amestris(آپدیت 10 مرداد-پست 472)

    شروع شده توسط  M_Javad_Nazari, Friday 18 May 12 23:36
    66 صفحه ها
    1 2 3 ... 66
    • پاسخ: 656
    • نمایش ها: 73,791
    Tuesday 06 May 14, 01:44 برو به آخرین پست
  3. رام Galaxy S کوک شده با بیس JWB-V2 بنام SauRom Project (آپديت2 آبان)

    شروع شده توسط  M_Javad_Nazari, Wednesday 27 June 12 19:09
    20 صفحه ها
    1 2 3 ... 20
    • پاسخ: 190
    • نمایش ها: 20,795
    Saturday 15 February 14, 22:47 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,087
    Thursday 01 August 13, 12:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,133
    Thursday 01 August 13, 04:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,164
    Tuesday 16 July 13, 10:08 برو به آخرین پست
  4. رام کاستوم گلکسی اس بر اساس XWJW9-YOGJW4 در تاریخ 11 بهمن

    شروع شده توسط  masoud, Wednesday 30 January 13 19:57
    2 صفحه ها
    1 2
    arabic, build, center, color, date, display, dsixda, dsixda kitchen, flash, gingerbread, hidden, http, kitchen, pda, planet, recovery, samsung, فرمت, نصب, کاستوم, گلکسی, گلکسی اس, xwjw, yogjw, ادکس, تغییراتی, رام, رام کاستوم
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 2,116
    Friday 26 April 13, 17:12 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,408
    Thursday 25 April 13, 13:45 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 2,006
    Sunday 31 March 13, 04:37 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,225
    Friday 08 February 13, 15:35 برو به آخرین پست
  5. رام Galaxy S کوک شده با بیس XWJW6 با نام SOSHIYANT V2.0

    شروع شده توسط  galaxynight, Thursday 05 July 12 11:29
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 14
    • نمایش ها: 2,800
    Saturday 02 February 13, 16:06 برو به آخرین پست
  6. رام کاستوم گلکسی اس بر اساس bojw6 در تاریخ 21 شهریور

    شروع شده توسط  M_Javad_Nazari, Tuesday 11 September 12 23:48
    2 صفحه ها
    1 2
    amestris, arabic, build, cf, date, deodexed, display, dsixda, flash, for, gingerbread, hidden, http, patch, pda, release, roms, root, rtl, samsung, فرمت, لینک مستقیم, نصب, کیبوردهای, کاستوم, کرنل, گلکسی, گلکسی اس, پچ, ادکس, دانلود, رام, رام کاستوم
    • پاسخ: 16
    • نمایش ها: 2,303
    Monday 17 December 12, 11:45 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,517
    Monday 29 October 12, 22:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 25
    • نمایش ها: 2,849
    Monday 29 October 12, 21:56 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 18
    • نمایش ها: 2,039
    Wednesday 24 October 12, 00:10 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 2,210
    Tuesday 16 October 12, 23:18 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 2,116
    Sunday 14 October 12, 11:09 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •