آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 15 , از مجموع ‍15 موضوع

انجمن: بخش اعلانات PDA-Planet

  1. تاپيك هاي انجمن
  2.   موضوعات مهم  

  3. موضوع مهم شود مهم: شرح امكانات كاربران عضو انجمن و كاربران بخش ويژه

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Saturday 14 February 15 16:45
    color, forum, http, pda, planet, png, فایل, آموزش, آواتار, انجمن, اختصاصی, ارتقاء, اعضا, بحث, تخصص, خدمت, روت, رام, رام های کم یاب, سیاره, سیاره پی دی ای, ساخت رام
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 9,512
    Saturday 14 February 15, 16:45 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 549
    Wednesday 01 October 14, 08:38 برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم شود مهم: سرویس جستجوی گوشی و بازدید آنی مشخصات آن فعال شد

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Saturday 20 September 14 10:55
    center, مشخصات, نوآوری, گوشی, جستجو, خدمت, سیاره, سیاره پی دی ای
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 5,614
    Saturday 20 September 14, 11:08 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 111
    • نمایش ها: 11,256
    Wednesday 03 September 14, 21:46 برو به آخرین پست
  5. موضوع مهم شود مهم: راه اندازي سرويس تغيير نام كاربري

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Saturday 19 April 14 07:29
    10, color, forum, http, pda, planet, search, نصب, کارت, انجمن, جستجو, سياره, سيستم
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 6,656
    Saturday 19 April 14, 07:54 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 1,980
    Thursday 30 January 14, 23:40 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 658
    Tuesday 30 July 13, 03:53 برو به آخرین پست
  6. موضوع مهم شود مهم: پيوستن انجمن تخصصي سياره پي دي اي در ليست پيوندها

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Sunday 03 March 13 10:50
    center, http, left, pda, planet, png, پيوندها, انجمن, ارزيابي, تخصصي, سياره
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 524
    Wednesday 13 March 13, 00:29 برو به آخرین پست
  7. موضوع مهم شود مهم: تغییرات در انجمن

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Thursday 24 May 12 00:14
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 1,367
    Tuesday 04 September 12, 13:26 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,405
    Thursday 07 June 12, 01:33 برو به آخرین پست
  8.   موضوعات عادی  

  9. تاپیک های انجمن
  1. Angry حرف آخر

    شروع شده توسط  iraneslam, Thursday 17 March 16 22:02
    color, انجمن, ادیت
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 413
    Sunday 20 March 16, 12:12 برو به آخرین پست
  2. Android لینک گروه انجمن سیاره پی دی ای در تلگرام

    شروع شده توسط  iraneslam, Tuesday 11 August 15 20:24
    chat, https, انجمن, برنامه, دانلود, سیاره, سیاره پی دی ای
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 435
    Tuesday 11 August 15, 20:24 برو به آخرین پست
  3. Light تبریک فرا رسیدن سال نو | 1394 |

    شروع شده توسط  K-FIVE, Tuesday 17 March 15 18:46
    2 صفحه ها
    1 2
    center, color, فارسی, انجمن, اندروید, اعضا, تخصصی, زبان, سیاره, سیاره پی دی ای, سال نو مبارک
    • پاسخ: 11
    • نمایش ها: 837
    Monday 23 March 15, 13:19 برو به آخرین پست
  4. رونمایی از پوسته جدید سیاره پی دی ای

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Thursday 24 July 14 12:41
    http, پوسته, بررسی, سیاره, سیاره پی دی ای
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 609
    Friday 25 July 14, 16:24 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 596
    Saturday 29 March 14, 00:05 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 441
    Wednesday 20 November 13, 19:15 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 583
    Wednesday 18 September 13, 20:09 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 537
    Sunday 21 April 13, 18:50 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 573
    Saturday 23 March 13, 23:39 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 542
    Thursday 10 January 13, 19:09 برو به آخرین پست
  5. تغيير سرور سايت و احتمال قطعي موقت

    شروع شده توسط  PDA-Planet, Monday 03 December 12 16:41
    heart, انجمن, اِي, تخصصي, سياره, سرور
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 802
    Monday 03 December 12, 16:41 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 526
    Friday 23 November 12, 11:38 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 1,274
    Wednesday 17 October 12, 16:26 برو به آخرین پست
  6. مستقیم سازی لینک آپلودسنترها - قوانین در پست اول

    شروع شده توسط  Unique Son, Friday 17 August 12 13:43
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 1,636
    Thursday 06 September 12, 16:16 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 568
    Thursday 14 June 12, 21:44 برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •