مبلغی انتخاب کنید :

[تاپیک مرجع]پرسش و پاسخ گوشی Galaxy Pocket S5300 - صفحه 15
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
نمایش نتایج: از 141 به 144 از 144

موضوع: [تاپیک مرجع]پرسش و پاسخ گوشی Galaxy Pocket S5300

1. Top | #141

عنوان کاربر
    سوپر مدير انجمن
    شماره عضويت
    19
    می پسندم
    10,822
    سپاس از شما
    12,897 بار در 5,946 پست
    كشور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    18,100 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    12500 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    625
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب عسگری نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید یه سوال من رو گوشیم یه کاستوم رام نصب کردم (ورژن ۹.۲ سیانوژن ) بعد از اون مشکلاتی مثل کانکت نشدن به کامپیوتر و مشکل وای فای و جی پی آر اس داشت بعدش رام کاستوم دیگه ای امتحان کردم ببینم مشکل از رامه یا نه اما رام دیگه ای رو که نصب کردم مثل قبلاها پیش رفت اما بعد از خاموش شدن گوشی و روشن شدن دوباره همون رام قبلی (سانوژن ۹.۲ ) بالا میومد بعد گوشی رو خاموش کردم تا از طریق سی وی ام بتونم کاری کنم اونجا هم نشد و اینکه تنظیمات خواندن حافظه رو از قسمت advanced بود فکر کنم تغییر دادم حالا گوشی نه به کامپیوتر کانکت میشه که رام رسمی بریزم و نه بعد از قسمت تصویر بوت گوشی(آرم مدل گوشی) بالا میاد و همون طور میمونه و نه اینکه حافظه میاد که کاستوم رام بریزم فقط قسمت اول که چهار تا گزینه ریبوت و دوتا وایپ ها و گزینه نصب از حافظه هست که اونم که میزنم فقط سه تا نقطه هست که برمیگرده صفحه قبل ببخشی اگه طولانی شد لطفا اگه راه حلی به نظرتون میرسه کمک کنید یا اینکه قید گوشی رو باید زد؟
    درود
    دوست عزیز رام های سیانوژن کلا به همین شکل هستن یعنی کامل و بدون ایراد نیستن و در بیشتر مواقع با وای فای مشکل دارند به همین دلیل توصیه میشه از رام سیانوژن استفاده نکنید
    در مورد مشکلتون نیز شناخته نشدنش توسط pc مربوط به خود سیستمتون میشه یعنی اینکه در درایور مشکلی بوجود اومده یا مشکل پورت هست که در اینصورت میبایست درایور موجود رو آنیستال کنید سپس یکبار ریستارت کنید و آخرین ورژن برنامه Kies رو دانلود و نصب و اجرا کنید و پس از اون گوشی رو از طریق کابل های پشت سیستم وصل کنید تا برنامه کیز درایور رو شناسایی و نصب کنه
    پس از اون نیز گوشی رو خاموش و برنامه کیز رو ببندین و در پایان گوشی رو در حالت دانلودینگ روشن کنید و یک رام رسمی روی گوشی نصب کنید مشکل برطرف میشه

www.PDA-Planet.com

خاک ایرونی زبون پارسی داره ، مام پاس میداریم ، توام با مایی ؟

رفیق مثل کفش میمونه ، رفاقت مثل جاده !

خیلی سخته وسط جاده بفهمی پا برهنه ای...

پروردگارا !

كدامين ميوه ممنوعه را بچينم كه از زمين برانی ام؟!

کاربر مقابل پست Corleone عزیز را پسندیده است:

2. # ADS

3. Top | #142

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    146962
    می پسندم
    8
    سپاس از شما
    38 بار در 15 پست
    كشور
    Iran
    اپراتور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Corleone نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز رام های سیانوژن کلا به همین شکل هستن یعنی کامل و بدون ایراد نیستن و در بیشتر مواقع با وای فای مشکل دارند به همین دلیل توصیه میشه از رام سیانوژن استفاده نکنید
    در مورد مشکلتون نیز شناخته نشدنش توسط pc مربوط به خود سیستمتون میشه یعنی اینکه در درایور مشکلی بوجود اومده یا مشکل پورت هست که در اینصورت میبایست درایور موجود رو آنیستال کنید سپس یکبار ریستارت کنید و آخرین ورژن برنامه Kies رو دانلود و نصب و اجرا کنید و پس از اون گوشی رو از طریق کابل های پشت سیستم وصل کنید تا برنامه کیز درایور رو شناسایی و نصب کنه
    پس از اون نیز گوشی رو خاموش و برنامه کیز رو ببندین و در پایان گوشی رو در حالت دانلودینگ روشن کنید و یک رام رسمی روی گوشی نصب کنید مشکل برطرف میشه
    با اجازه از آقای Corleone ، برای مشکل وای فای میتونید از WIFix manager استفاده کنید .
    برای مشکل یو اس بی به قسمت
    Setting/storage
    برید و دکمه ی منوی گوشی خودتون رو لمس کنید ، حالا گزینه اول رو بزنید که الان درست یادم نیست چی نوشته و وقتی صفحه مورد نظر اومد ، گزینه ی اول و سوم ، تیکش رو بزارید ( فعالشون کنید )
    البته ناگفته نماند که جهت نتیجه گیری مطلوب حتما باید درایور دیوایستون نصب باشه روی سیستم

I'm a Developer

2 کاربر پست amirpcmax عزیز را پسندیده اند .

4. Top | #143

عنوان کاربر
    عضو انجمن
    شماره عضويت
    157338
    می پسندم
    0
    سپاس از شما
    0 بار در 0 پست
    كشور
    Iran
    موبايل
    Samsung-galaxy-gio-S5660
    اپراتور
    Iran
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    0
    سلام گوشی قبلی من گلکسی پاکت بود می خواستم بدمش به یکی من بازار رو نصب کردم mobogeni یه مارکتی با این اسم فکر کنم بود اینم دانلود کردم به محض این که نصب شد گوشی خاموش شد و دوباره روشن شد و کلا رو حالت ویبره بود و می لرزید و عکس یه روبات اندروید بود که بغلش نوشته بود USER FLAUT NOT KERNAL PANIC UPLOAD MODE من باتریش رو در اوردم و گوشی رو دوباره روشن کردم ولی دوباره همین جوری بود دکمه روشن کردن دستگاه رو واسه ۱۵ ثانیه نگر داشتم و گوشی از حالت ویبره در اومد و متن ارور عوض شد ONKEY 7S RESET حالا من چی کار کنم تا درست شه؟ تو بعضی سایت های خارجی می گفتن مشکل از جی پی اسه

ویرایش توسط MrAvazi : Thursday 03 December 15 در ساعت 21:25

5. Top | #144

عنوان کاربر
    كاربر نيمه فعال
    شماره عضويت
    177
    می پسندم
    466
    سپاس از شما
    1,171 بار در 603 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    202
    سلام

دوست عزیز این مشکل یک باگ نرم افزاری سمت سیستم عامل گوشی هست که با نصب یک رام رسمی روش درست میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MrAvazi نمایش پست ها
    سلام گوشی قبلی من گلکسی پاکت بود می خواستم بدمش به یکی من بازار رو نصب کردم mobogeni یه مارکتی با این اسم فکر کنم بود اینم دانلود کردم به محض این که نصب شد گوشی خاموش شد و دوباره روشن شد و کلا رو حالت ویبره بود و می لرزید و عکس یه روبات اندروید بود که بغلش نوشته بود USER FLAUT NOT KERNAL PANIC UPLOAD MODE من باتریش رو در اوردم و گوشی رو دوباره روشن کردم ولی دوباره همین جوری بود دکمه روشن کردن دستگاه رو واسه ۱۵ ثانیه نگر داشتم و گوشی از حالت ویبره در اومد و متن ارور عوض شد ONKEY 7S RESET حالا من چی کار کنم تا درست شه؟ تو بعضی سایت های خارجی می گفتن مشکل از جی پی اسه

2 کاربر پست C0D3R عزیز را پسندیده اند .

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها