مبلغی انتخاب کنید :

عبور اتومبیل از روی سرفیس
آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: عبور اتومبیل از روی سرفیس

1. Top | #1

عنوان کاربر
    كاربر نيمه فعال
    شماره عضويت
    177
    می پسندم
    466
    سپاس از شما
    1,171 بار در 603 پست
    میزان اعتبار کاربر
    0 تومان
    مبلغ حمایت شده از کاربر
    0 تومان
    اطلاعات کامپیوتر
    میزان امتیاز
    202

عبور اتومبیل از روی سرفیس

Car drives over Surface, Surface laughs and keeps on truckin

اگر به خاطر داشته باشید، قبلا از ابتکار عمل آقای سینوفسکی برای تست استحکام و تبدیل سرفیس به اسکیت سخن گفتیم. اکنون اعضای یک فروم طرفداران مایکروسافت داستان جالب تری برای تعریف کردن دارند. داستان دوستی که سرفیسش را از زیر چرخ ماشین ها نجات داده است. بله تبلت ۷۰۰ دلاری بیچاره از درون کیف صاحبش سقوط کرده و مورد حمله بی امان ماشین ها قرار گرفته است.

اما فکر می کنید چه اتفاقی برای این گجت مایکروسافتی افتاده است؟ در ادامه مطلب می توانید بقیه داستان و عکس های این سرفیس بینوا را بیابید.

آنچه در زیر می بینید، عکس های سرفیس مورد نظر پس از نجات از زیر چرخ ماشین ها است:

و صفحه نمایش این گجت سخت جان پس از تصادف:

بله، به نظر می رسد که سرفیس بسیار خوب ساخته شده است. صاحب سرفیس تصادفی داستان را این گونه تویت می کند:

دیروز یک ماشین با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت از روی سرفیس من رد شد. و من اکنون با همان تبلت تویت می کنم! کیفیت ساخت خارق العاده و باورنکردنی!
    پیش از این هم مایکروسافت در مراسم عرضه رسمی نسخه نهایی ویندوز 8 برای نشان دادن استحکام این محصول آن را از فاصله بیش از یک متری، روی زمین انداخت. عملی که تا کنون تقریبا در هیچ مراسم معرفی محصول زنده ای اتفاق نیفتاده است. به نظر می رسد استحکام و کیفیت ساخت این تبلت کاملا بی رقیب و وسوسه برانگیز باشد. هرچند که برخی صحبت ها درباره [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ] آن شنیده می شود.

منبع : [فقط کاربران ثبت نام شده قادر به مشاهده لینکها هستند . ]

کاربر مقابل پست C0D3R عزیز را پسندیده است:

2. # ADS

کلمات کلیدی این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها