آيا ميدانيد؟
کاربر ویژه شوید !

شارژ موبايل تبلیغات

^ Back to Top
اطلاع رسانی های سیاره پی دی ای
دسترسی به بخش کاربری سیاره پی دی ای
مشخصات گوشی موردنظر خود را بصورت زنده ببینید!
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍31 موضوع

انجمن: خبرهای Windows Phone

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 366
    Tuesday 03 December 13, 01:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 354
    Wednesday 20 November 13, 06:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 262
    Saturday 16 November 13, 21:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 292
    Thursday 31 October 13, 16:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 281
    Sunday 20 October 13, 10:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 268
    Tuesday 15 October 13, 00:09 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 286
    Friday 27 September 13, 05:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 310
    Friday 20 September 13, 19:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 369
    Friday 20 September 13, 10:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 309
    Wednesday 18 September 13, 14:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 344
    Thursday 12 September 13, 22:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 337
    Tuesday 10 September 13, 15:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 383
    Monday 09 September 13, 20:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 308
    Wednesday 04 September 13, 12:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 303
    Tuesday 03 September 13, 05:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 295
    Monday 02 September 13, 22:30 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 324
    Monday 02 September 13, 15:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 295
    Thursday 15 August 13, 17:00 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 284
    Tuesday 13 August 13, 20:40 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 280
    Tuesday 13 August 13, 16:36 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •